All Products
Keywords [ glass led screen ] match 218 Products.
P15.6 Customized Large LED Holographic Smart App Control Screen Ultra Thin Transparent Flim Screen Stage Show Commercial Window
| Projector Type: | Galss Screen Advertising |
|---|---|
| Projection: | Direct Projection |
| Package: | Roll |
Indoor Glass Inner Mounted 8mm LED Transparent Film Screen Vivid Imaging Lightweight Soft Panel With Full One Year After-sales Warranty
| Operating Voltage: | AC 110V-240V |
|---|---|
| IP Grade: | IP65 |
| Tube Chip Color: | RGB |
High Brightness Transparent Led Display Screen Ultra-Thin P4 DC5V Self-Adhesive Advertising Display Screen for Glass Window Wall
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
P6 5000CD IP67 Transparent Flexible Film Screen , Glass Curtain Wall LED Display
| Keyword: | Transparent Flexible Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Color: | Full Color |
P6 LED Transparent Screen Flexible Thin High-Transparency Display for Glass Cabinet and Shop Window
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
P3.9 1000*500mm Led Ice Display Led Mesh Video Wall Shop Window Advertising Grille Glass Curtain Outdoor Transparent Screen
| Gray Scale: | 16 Bit |
|---|---|
| Light Color: | RGB |
| Life: | 30000hours |
Flexible P10 SMD2222 12V LED Film Display with IP67 Waterproof Holographic Screen for Glass Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416X10.416mm |
| Pixel Density: | 9216dots/㎡ |
SMD2121 P10 5000CD DC5V Transparent Display Screen For Building Glass Facade
| Name: | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Screen Dimension: | Customized |
| Working Temperature: | -20℃~65℃ |
Transparent P8 Pixel Indoor Outdoor Advertising LED Video Wall Display Screen
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
90% Transparency LED Film Screen , LED Digital Signage For Shopping Mall
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |

