Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ glass led screen ] αντιστοιχία 214 προϊόντα.
Εσωτερική τοποθέτηση από γυαλί LED 8mm Διαφανής μεμβράνη οθόνης Ζωντανή απεικόνιση Ελαφρύ μαλακό πάνελ με πλήρη εγγύηση μετά την πώληση ενός έτους
| Τάση λειτουργίας: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V-240V |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | RGB |
Διαφανής οθόνη LED υψηλής φωτεινότητας Εξαιρετικά λεπτή P4 DC5V Αυτοκόλλητη οθόνη διαφήμισης για τοίχο γυάλινου παραθύρου
| Όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P6 5000CD IP67 Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη Φιλμ, Οθόνη LED Τοίχου από Γυαλί
| keyword: | Διαφανής εύκαμπτη οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
Ελαστική λεπτή υψηλής διαφάνειας οθόνη για γυάλινο ντουλάπι και βιτρίνα
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P3.9 1000*500mm Led Ice Display Led Mesh Video Wall Shop Window Διαφήμιση Grille Glass Curtain Outdoor Διαφανής Οθόνη
| Γκρίζα κλίμακα: | 16 bit |
|---|---|
| Ανοικτό χρώμα: | RGB |
| Ζωή: | 30000 ώρες |
Ευέλικτη οθόνη LED P10 SMD2222 12V με αδιάβροχη ολογραφική οθόνη IP67 για διαφήμιση σε γυαλί
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416Χ10.416 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 9216 σημεία/μ2 |
SMD2121 P10 5000CD DC5V Διαφανής οθόνη οθόνης για το κτίριο γυάλινη πρόσοψη
| Ονομασία: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Διαφανής οθόνη LED Video Wall για διαφήμιση εσωτερικού και εξωτερικού χώρου P8 Pixel
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Ειδικότητα: | Εύκολη εγκατάσταση |
Οθόνη LED Film με 90% Διαφάνεια, Ψηφιακή Σήμανση LED για Εμπορικά Κέντρα
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Ειδικότητα: | Εύκολη εγκατάσταση |
Ελαφρύ, μαλακό 8 χιλιοστά, με διαφανές φιλμ LED από γυαλί LED, Ζωντανό Visual Προώθηση διαφημίσεων έναρξης εκδηλώσεων για το Παγκόσμιο Κύπελλο
| Τύπος οθόνης: | διάφανη οθόνη led |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 240*1000mm |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20~65°C |

