Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ glass led screen ] Eşleşme 214 Ürünler.
İç cam iç monte 8mm LED Şeffaf Film Ekranı Canlı Görüntüleme Hafif Ağırlıklı Yumuşak Panel Tam Bir Yıllık Satış sonrası Garanti
| Çalışma Gerilimi: | AC 110V-240V |
|---|---|
| IP derecesi: | IP65 |
| Tüp çip rengi: | RGB |
Yüksek Parlaklık Şeffaf Led Ekran Ultra İnce P4 DC5V Kendinden Yapışkanlı Reklam Ekranı Cam Pencere Duvarı İçin
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P6 5000CD IP67 Şeffaf Esnek Film Ekranı, Cam Perde Duvarı LED Ekranı
| Anahtar kelime: | Şeffaf esnek film ekranı |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC5V |
| Renk: | Tam renk |
P6 cam dolabı ve vitrin için esnek ince yüksek şeffaflıklı LED Şeffaf Ekran
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P3.9 1000*500mm Led Buz Ekranı Led Mesh Video Duvar Mağazası Pencere Reklam ızgara Cam Perde Dış Açık Şeffaf Ekran
| Gri ölçek: | 16 bit |
|---|---|
| Açık renkli: | RGB |
| Hayat: | 30000hours |
Esnek P10 SMD2222 12V LED Film Ekran, Cam Reklamcılık için IP67 Su Geçirmez Holografik Ekran
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 10.416X10.416mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 9216 nokta/㎡ |
SMD2121 P10 5000CD DC5V Şeffaf Ekran Bina Cam Cephesi İçin
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Şeffaf P8 Piksel İç Mekan Dış Mekan Reklamcılık LED Video Duvar Ekranı
| Ekran türü: | Şeffaf |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Özellik: | Kolay kurulum |
% 90 Şeffaflık LED Film Ekranı, Alışveriş Merkezi için LED Dijital İşaret
| Ekran türü: | Şeffaf |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Özellik: | Kolay kurulum |
Hafif Yumuşak 8mm Inglass LED Şeffaf Film Ekran Dünya Kupası Etkinliği Açılış Reklamları Promosyon Için Canlı Görsel
| Görüntüleme türü: | şeffaf led ekran |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 240*1000mm |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20~65°C |

