Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ glass led screen ] Eşleşme 218 Ürünler.
İçerideki Holografik Şeffaf 3D LED Ekran Video Duvarı Alışveriş Merkezi Reklamı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P6.25 En yüksek geçirgenlik %95'e ulaşabilir, günlük aydınlatmayı etkilemeden, sadece membran ekranı hafifçe yapıştırın ve ardından sinyal ve güç kaynağını bağlayın.
| Boyut Mevcut: | Beyaz&Gri&Siyah |
|---|---|
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Boyut: | 250mm*1000mm |
LED Şeffaf Film Ekranı ile Cam Pencere Video Oynatma Tam Renkli İç Mekan Reklam Ekranı
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P6 LED Şeffaf Ekran Yüksek Parlaklık Cam Ekran Enerji tasarrufu LED Ekran Arasından Görün Alışveriş Merkezi Pencere Reklam Bina Cephesi Medya Ekranı İçeride Dışarıda Kullanım
| İsim: | Yapışkan şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| Ekran tipi: | L/C,T/T |
| Piksel tarzı: | P6 |
P8 Yüksek Parlaklık DC5V IP67 Cam Perde Duvarları için LED Şeffaf Film Ekranı
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kurulum: | Yapışkan cam |
| Açık renkli: | RGB |
P4 Yüksek Şeffaflık Esnek LED Film Ekranı Mağaza Cam Pencereleri İçin Özelleştirilmiş
| İsim: | Esnek LED Film Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Özel Tam Renkli Şeffaf Ekran Yapı Cepheleri / Cam Perde Duvarları İçin
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çip Rengi: | Tam renk |
| Kullanım: | Dış mekan, kapalı, yarı dışa dönük |
P10 DC5V İç Mekan Şeffaf Video Duvarı LED Paneli RGB Tam Renkli Cam Ekran
| Product Name: | Glass Screen Display |
|---|---|
| Screen Dimension: | 10mm |
| Color: | RGB |
Led Film Cam Etiketi İç mekan Esnek Ekran Tam Renkli Pencere Şeffaf Led Ekran Cam Duvar için
| İsim: | Şeffaf LED Ekran Filmi |
|---|---|
| Malzeme: | bilgisayar |
| Renk: | RGB |
Tam Renkli IP65 Şeffaf Izgara Ekranlar P2.6 Sergi Salonu Cam Dış Mekan Bina Penceresi Led Ekran
| İsim: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP Derecelendirmesi: | IP40 |

