همه محصولات
کلید واژه ها [ glass led screen ] مطابقت 214 محصولات.
P6.25 بالاترین میزان عبور نور می تواند به 95٪ برسد، بدون تأثیر بر نورپردازی روزانه، فقط صفحه غشایی را به آرامی بچسبانید، و سپس سیگنال و منبع تغذیه را وصل کنید.
| اندازه موجود: | سفید و خاکستری و سیاه |
|---|---|
| روشنایی: | 5000 نیت |
| اندازه: | 250mm*1000mm |
فیلم شفاف ال ای دی صفحه نمایش با پنجره شیشه ای پخش ویدیو تمام رنگی صفحه نمایش تبلیغات داخلی
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
صفحه نمایش LED شفاف P6 با روشنایی بالا، صفحه نمایش شیشه ای، صرفه جویی در انرژی، صفحه نمایش LED قابل مشاهده از طریق صفحه برای تبلیغات پنجره مرکز خرید، نمایشگر رسانه ای نمای ساختمان، استفاده داخلی و خارجی
| نام: | فیلم نمایشگر LED شفاف چسبنده |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
| سبک پیکسل: | P6 |
P8 روشنایی بالا DC5V IP67 صفحه نمایش فیلمی شفاف LED برای دیوارهای پرده شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| نصب: | لیوان چسبنده |
| رنگ ابری: | RGB |
P4 شفافیت بالا صفحه نمایش فیلمی انعطاف پذیر LED سفارشی برای پنجره های شیشه ای فروشگاه
| نام: | صفحه نمایش فیلمی انعطاف پذیر LED |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
صفحه نمایش شفاف کامل رنگی سفارشی برای نمای ساختمان / دیوارهای پرده شیشه ای
| ابعاد: | سفارشی |
|---|---|
| رنگ تراشه: | رنگ کامل |
| استفاده: | در فضای باز ، سرپوشیده ، نیمه اوری |
P10 DC5V پانل LED دیواری ویدئویی شفاف داخلی RGB صفحه نمایش شیشه ای کامل رنگی
| Product Name: | Glass Screen Display |
|---|---|
| Screen Dimension: | 10mm |
| Color: | RGB |
برچسب فلمی شیشه ای داخل خانه صفحه انعطاف پذیر تمام رنگی پنجره شفاف LED برای دیوار شیشه ای
| نام: | فیلم نمایشگر LED شفاف |
|---|---|
| مواد: | کامپیوتر |
| رنگ: | RGB |
رنگ کامل IP65 شفاف صفحه نمایش شبکه P2.6 سالن نمایشگاه شیشه پنجره ساختمان بیرونی صفحه نمایش LED
| نام: | صفحه مشبک LED |
|---|---|
| اندازه کابینت: | سفارشی |
| رتبه بندی IP: | IP40 |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED انعطاف پذیر P4، صفحه نمایش پنجره چسبنده، صفحه نمایش شیشه ای تمام رنگی تبلیغاتی LED
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

