همه محصولات
کلید واژه ها [ glass led screen ] مطابقت 219 محصولات.
صفحه نمایش فیلم شفاف LED انعطاف پذیر P4، صفحه نمایش پنجره چسبنده، صفحه نمایش شیشه ای تمام رنگی تبلیغاتی LED
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
صفحه نمایش ویدئویی آلیزوی شفاف LED P4 P5 P6 P8 P10 P16 P20 صفحه نمایش فیلمی انعطاف پذیر شفاف LED برای دیوار شیشه ای
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
5mm نرم ال ای دی شفاف فیلم صفحه نمایش داخل شیشه نصب شفاف نمایش بصری 1 سال گارانتی برای فروشگاه فروشگاه فروشگاه فروشگاه پنجره تبلیغ محصول
| دمای ذخیره سازی: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| مورد: | صفحه شفاف LED |
| رنگ تراشه لوله: | تمام رنگ |
P6 صفحه نمایش فیلمی شفاف ال ای دی چسبنده، صفحه نمایش فیلمی فوق العاده باریک ال ای دی
| نام: | فیلم LED شفاف چسبنده |
|---|---|
| محل منبع: | گوانگدونگ |
| OEM یا ODM: | بله |
شفافیت بالا P4 صفحه نمایش انعطاف پذیر LED شیشه شفاف صفحه نمایش پنجره LED
| Product Name: | Flexible LED Display Screen |
|---|---|
| White Balance Brightness: | 3000cd/m² |
| Screen Dimension: | 4mm |
روشنایی بالا P8 شفاف صفحه نمایش ال ای دی فضای باز تبلیغات شیشه ای پنجره با فیلم شفاف ال ای دی
| اندازه کابینه: | سفارشی |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
| وزن: | 4 کیلوگرم بر متر مربع |
صفحه نمایش کامل رنگی P2.6 LED Grille Screen Module Display 4500cd 1000*500mm صفحه نمایش الکترونیکی تبلیغاتی شیشه پنجره
| سطح حفاظت: | IP45 |
|---|---|
| رنگ: | رنگ کامل |
| مقیاس خاکستری: | 16Bit |
صفحه نمایش شفاف لچکدار فلیم LED P5 برای استفاده تجاری از پنجره های شیشه ای
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
طراحی فوق نازک P8 فیلم شفاف لود سرین شفافیت بالا شیشه دیوار تبلیغات نمایش اپلیکیشن کنترل هوشمند سیگنال دیجیتال تعاملی
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
|---|---|
| سبک پیکسل: | پ 8 |
| قدرت: | 600W/m2 |

