Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ glass led screen ] dopasowanie 214 produkty.
Klejny przezroczysty ekran wideo LED P4 P5 P6 P8 P10 P16 P20 Elastyczny przezroczysty ekran filmowy LED do ścian szklanych
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
5mm Soft LED Transparent Film Screen Inside Glass Installation Clear Visual Display 1 rok gwarancji dla sklepu
| Temperatura przechowywania: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Przedmiot: | Przezroczysty ekran LED |
| Kolor chipa tuby: | Pełny kolor |
Elastyczny ekran LED P8 do wyświetlania reklam na szklanych witrynach sklepowych
| Nazwa: | Wyświetlacz filmu LED |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P8 |
P6 Przezroczysta Folia LED z Klejem, Super Cienki Ekran LED
| Nazwa: | Kleja przezroczyste filmy LED |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong |
| OEM lub ODM: | Tak |
Wysoka przezroczystość P4 Elastyczny ekran LED Wyświetlacz LED Przezroczysty wyświetlacz okienny
| Product Name: | Flexible LED Display Screen |
|---|---|
| White Balance Brightness: | 3000cd/m² |
| Screen Dimension: | 4mm |
Wysokiej Jasności Przezroczysty Ekran LED P8 Do Reklamy Wewnętrznej Na Szklanych Oknach z Przezroczystą Folia LED
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
|---|---|
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
| Waga: | 4 kg/m² |
Niestandardowy pełnokolorowy moduł ekranu P2.6 LED Grille Display 4500cd 1000*500mm Elektroniczny ekran reklamowy
| Poziom ochrony: | IP45 |
|---|---|
| Kolor: | Pełny kolor |
| Skala szarości: | 16bit |
Elastyczny, foliowy, przezroczysty wyświetlacz LED P5 do okien szklanych, do użytku komercyjnego
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Ultracienkie projekt P8 LED przezroczyste film serenowy Wysokiej przejrzystości Szklane ściany reklamy wyświetlacz aplikacja inteligentna kontrola interaktywny cyfrowy sygnalizacja
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
|---|---|
| Styl piksela: | P8 |
| Moc: | 600 W/M2 |
P4 Przezroczysty Elastyczny Ekran LED, Szklane Okno, Reklama Wewnętrzna, Przezroczysta Folia LED
| Chip LED: | SMD1314 |
|---|---|
| Kąt widzenia: | 160 ° |
| Kolor: | Pełny kolor |

