Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ glass led screen ] dopasowanie 212 produkty.
Wnętrze Led Transparent Film Screen Reklama Full Color Display Okno Transparent Film Display Screen
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
Elastyczny wyświetlacz LED Mesh P100 IP67 Wodoodporny ekran LED Mesh RGB do szklanych ścian osłonowych
| Nazwa produktu: | Wyświetlacz siatki LED |
|---|---|
| Stosowanie: | Wyświetlacz reklamowania na zewnątrz |
| jasność: | 2300cd |
IP67 wodoodporny RGB Pixel LED Mesh Screen Outdoor P83 LED Mesh dla Pixel Screen Point Light & Video Wall
| Tworzywo: | PC |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Ekran siatki LED |
| Nazwa: | XH-CXG2001S-P83(RGB) |
Outdoor Waterproof IP67 LED Grille Display Large Advertising Video Wall High Brightness Transparent Grid Screen
| Nazwa: | Szklany przezroczysty wyświetlacz LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | dostosowane |
| Ocena IP: | IP40 |
Inteligentny 5V lekkie Łatwe w instalacji P2.5 elastyczny ekran holograficzny 2500CD dla centrów handlowych Reklama wyświetlacz ścienny
| Typ wyświetlacza: | projekcja holograficzna |
|---|---|
| Waga ok: | 2 kg/m2 |
| System: | System hologramów Musion Eyeliner |
P6 Kolorowy ekran LED o wysokiej jasności i przezroczystości do okna sklepu
| Temperatura przechowywania: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 240*960mm |
| Strumień świetlny: | Możliwość dostosowania |
SMD1314 Wnętrze P6 LED Display Film, Adhesive LED Transparent Film Screen
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmowy z LED LED |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Specyfikacja: | Ściana wideo |
P8 Elastyczny ekran LED z kryształową folią, niewidoczna reklama, przezroczysty cyfrowy wyświetlacz LED
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
Centrum handlowe P143 DC12V Mesh Reklama Billboard Szklane okna zasłony Video Wall Przejrzysty ekran LED
| Technologia wyświetlania: | PROWADZONY |
|---|---|
| Waga: | 1,40 kg |
| Moc: | 37 W. |
Przejrzysty wyświetlacz LED do okien sklepu
| Tworzywo: | PCB+LED |
|---|---|
| Funkcjonować: | Reklama |
| Przewaga: | Przezroczystość |

