Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ glass led screen ] dopasowanie 214 produkty.
Ultraczysty przezroczysty ekran filmowy LED P4 wyświetlacz sklepowy, przegród biurowy i wyświetlacz okna
| Nazwa produktu: | 403 Zabronione |
|---|---|
| Kod statusu: | 403 |
| Opis: | Serwer zrozumiał żądanie, ale odmawia jego spełnienia. |
P3.91 Led Transparent Screen Display Grille Full Color Led Ice Screen Wewnętrzny elektroniczny ekran reklamowy Ekran szklany
| Max zużycie energii: | 800 W/m² |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Jasność: | 5000CD/m² |
P3.9 RGB Reklamowe Szklane Okno 1000*1000mm Zewnętrzne Wodoodporne Przezroczyste Wyświetlacze LED Kratowe
| Tworzywo: | PC |
|---|---|
| Poziom ochrony: | IP67 |
| Napięcie robocze: | DC5V |
Elastyczny wyświetlacz filmowy LED 5V Łatwa instalacja dla komercyjnych obrazów dynamicznych
| Nazwa produktu: | 403 Zabronione |
|---|---|
| Kod statusu: | 403 |
| Opis: | Serwer zrozumiał żądanie, ale odmawia jego spełnienia. |
500*500mm Sklep Wewnętrzny P3.9 4000-4500cd Rura zasłona okulary podłoga okna Reklama Film kryształowy klejnot przezroczysty LED Rura ekran
| Model produktu: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000 mm) |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20 ° C do 60 ° C. |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
LED Transparent Grille Screen Indoor Advertising Display Glass Window Video Playing LED Grille Film
| Nazwa: | Wyświetlacz okna o wysokiej jasności |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | dostosowane |
| Ocena IP: | IP40 |
3D Ultra-Clear Transparent LED Display Screen 5mm Smart Control Idealny do ekranu reklamowego na zewnątrz i w pomieszczeniach
| System oprogramowania: | Nova |
|---|---|
| Pionowy piksel: | 5 mm |
| Odświeżanie: | ≥8000 Hz |
P4 Okno Wnętrze Szkło Przejrzyste Ekran Filmowy Led Przejrzyste Panele Led Strip Mesh Display Screen
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
P20 Led Transparent Film Window Indoor Glass Display Transparent Panels Led Display Screen
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
P3.9 RGB Reklamowe okna szklane 1000*1000 mm Wnętrze wodoodporne Przejrzystość sieci LED Grille Screen
| Temperatura pracy: | -20 ~+60 ºC |
|---|---|
| Rozmiar panelu: | 1000 mm x 1000 mm |
| Napięcie robocze: | DC5V |

