Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ glass led screen ] αντιστοιχία 214 προϊόντα.
Υπερδιαφανής διαφανής οθόνη ταινίας LED P4 ̇ προβολή καταστήματος, διαμέρισμα γραφείου και οθόνη παραθύρου
| Όνομα προϊόντος: | 403 Απαγορευμένος |
|---|---|
| Κώδικας θέσης: | 403 |
| Περιγραφή: | Ο διακομιστής κατανόησε το αίτημα, αλλά αρνείται να το εκπληρώσει. |
P3.91 Οθόνη LED Διαφανής Οθόνη Πλέγματος Πλήρους Χρώματος Οθόνη LED Ice Οθόνη Εσωτερική Ηλεκτρονική Οθόνη Διαφήμισης Γυάλινο Παράθυρο
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας: | 800W/m ² |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Λάμψη: | 5000 CD/M² |
P3.9 RGB διαφημιστικό γυάλινο παράθυρο 1000*1000mm εξωτερικό αδιάβροχο διαφανές πλέγμα οθόνης LED
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
Ελαστική οθόνη διαφανούς ταινίας LED 5V Εύκολη εγκατάσταση για εμπορικά δυναμικά οπτικά
| Όνομα προϊόντος: | 403 Απαγορευμένος |
|---|---|
| Κώδικας θέσης: | 403 |
| Περιγραφή: | Ο διακομιστής κατανόησε το αίτημα, αλλά αρνείται να το εκπληρώσει. |
500*500mm Κατάστημα Εσωτερικού Χώρου P3.9 4000-4500cd Πλέγμα Κουρτίνα Γυαλιά Δάπεδο Παράθυρο Διαφήμιση Κρυστάλλινη Μεμβράνη Αυτοκόλλητη Διαφανής Οθόνη LED Πλέγματος
| Μοντέλο προϊόντος: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000mm) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ° C έως 60 ° C |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
LED Transparent Grille Screen Indoor Advertising Display Glass Window Video Playing LED Grille Film
| Ονομα: | Δείκτης παραθύρου υψηλής φωτεινότητας |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
3D Ultra-Clear διαφανής οθόνη LED οθόνης 5mm έξυπνο έλεγχο τέλεια για εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση οθόνη
| Σύστημα λογισμικού: | Νοέβα |
|---|---|
| Κάθετο εικονοκύτταρο: | 5mm |
| Ρυθμός ανανέωσης: | ≥8000Hz |
Π4 Πλατεία εσωτερικού γυαλιού Διαφανής οθόνη ταινίας LED Διαφανείς πάνελ LED Strip Mesh Display Screen
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
P20 Διαφανές Φιλμ LED Παράθυρο Εσωτερικής Χρήσης Γυάλινη Οθόνη Διαφανή Πάνελ Οθόνης LED
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Ειδικότητα: | Εύκολη εγκατάσταση |
Π3.9 RGB διαφημιστικό γυάλινο παράθυρο 1000*1000mm εσωτερική αδιάβροχη διαφανής οθόνη πλέγματος LED
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 oC έως +60 oC |
|---|---|
| Μέγεθος πάνελ: | 1000mm X 1000mm |
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |

