Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ glass led screen ] αντιστοιχία 212 προϊόντα.
Εύκαμπτη οθόνη LED P8 Film για διαφήμιση σε βιτρίνες καταστημάτων
| Ονομασία: | Οθόνη ταινίας LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναι |
| Εικονοστοιχείο: | P8 |
P6 Εμπνευστική διαφανής οθόνη ταινίας LED, Super Slim οθόνη ταινίας LED
| Ονομασία: | Ελλειμματικό διαφανές φώτο LED |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
Οθόνη LED Εύκαμπτη P4 Υψηλής Διαφάνειας, Γυάλινη Διαφανής Οθόνη LED Παραθύρου
| Product Name: | Flexible LED Display Screen |
|---|---|
| White Balance Brightness: | 3000cd/m² |
| Screen Dimension: | 4mm |
Υψηλής φωτεινότητας P8 Διαφανής οθόνη οθόνης LED Πληροφοριακή γυάλινη οθόνη εσωτερικού χώρου με διαφανή φιλμ LED
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
Προσαρμοσμένη Έγχρωμη Μονάδα Οθόνης Πλέγματος LED P2.6 4500cd 1000*500mm Ηλεκτρονική Οθόνη Διαφήμισης Γυάλινου Παραθύρου
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
Ελαστική ταινία τύπου LED διαφανής οθόνη P5 για εμπορική χρήση γυάλινων παραθύρων
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Υπερ λεπτός σχεδιασμός P8 LED διαφανής ταινία σερίν Υψηλής διαφάνειας γυάλινος τοίχου Διαφήμιση Εμφάνιση Εφαρμογή έξυπνο έλεγχο Διαδραστική ψηφιακή σήμανση
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
|---|---|
| Στυλ pixel: | P8 |
| Εξουσία: | 600W/m2 |
P4 Οθόνη LED Υψηλής Διαφάνειας Εύκαμπτη Οθόνη Γυαλιού Παραθύρου Εσωτερικής Διαφήμισης LED Διαφανές Φιλμ
| Λυχνία LED: | SMD1314 |
|---|---|
| Γωνία θέασης: | 160 ° |
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
Πλήρως χρωματιστή οθόνη διαφανούς LED οθόνης εσωτερικού γυαλιού διαφήμισης
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Συγκολλητικός |
|---|---|
| Είδος: | LED διαφανής οθόνη |
| Τύπος προμηθευτή: | Αρχικός κατασκευαστής, ODM, OEM |
Ευέλικτη εγκατάσταση γυάλινη διαφανής οθόνη LED εξωτερική πλέκα μεγάλη οθόνη οθόνης LED
| Ονομασία: | Επίδειξη των διαφανών οδηγήσεων γυαλιού |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |

