Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ glass led screen ] Eşleşme 212 Ürünler.
Cam Esnek P8 LED Film Ekranı Cam Mağaza Cephesi Reklamcılığı
| İsim: | LED film ekranı |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P8 |
P6 Yapışkan Şeffaf LED Film Ekranı, Süper İnce LED Film Ekranı
| İsim: | Yapışkan şeffaf LED film |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong |
| OEM veya ODM: | Evet |
Yüksek Şeffaflık P4 Esnek LED Ekran Cam Şeffaf LED Pencere Ekranı
| Product Name: | Flexible LED Display Screen |
|---|---|
| White Balance Brightness: | 3000cd/m² |
| Screen Dimension: | 4mm |
Yüksek Parlaklık P8 Şeffaf LED Ekran İç Mekan Reklam Cam Pencere LED Şeffaf Film ile
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
Özel Tam Renkli P2.6 LED Izgara Ekran Modülü Ekranı 4500cd 1000*500mm Elektronik Reklam Ekranı Cam Pencere
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
Esnek Film Tipi LED Şeffaf Ekran P5 Cam Pencereler için Ticari Kullanım
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Ultra ince Tasarım P8 LED şeffaf film serin Yüksek Şeffaflıklı Cam Duvar Reklam Ekranı Uygulama Akıllı Kontrol Etkileşimli Dijital İşaret
| Ekran türü: | Şeffaf |
|---|---|
| Piksel tarzı: | P8 |
| Güç: | 600W/m2 |
P4 Yüksek Şeffaflık Esnek LED Ekran Cam Pencere İç Reklam Led Şeffaf Film
| LED çip: | SMD1314 |
|---|---|
| Görüş açısı: | 160 ° |
| Renk: | tam renk |
Tam Renkli P10 Şeffaf LED Film Ekran İç Mekan Cam Reklam Ekranı
| Kurulum Yöntemi: | Yapıştırıcı |
|---|---|
| Öğe: | LED şeffaf ekran |
| Tedarikçi Türü: | Orijinal üretici, ODM, OEM |
Esnek Montaj Cam Şeffaf LED Ekran Dış Çaplı ızgara Büyük LED Ekranı
| İsim: | Cam Şeffaf Led Ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |

