Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ glass led screen ] Eşleşme 212 Ürünler.
P6.25 3D Ultra-ince Özel Esnek Led Şeffaf Ekran 5V 5000CD Holografik Ekran Akıllı Kontrol Cam Duvar Video Ekranı
| Boyut Mevcut: | Beyaz&Gri&Siyah |
|---|---|
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Boyut: | 250mm*1000mm |
Esnek Şeffaf P3.91 Holografik 3D LED Film Ekran İnce Yüksek Parlaklıkta Reklam Ekranı Cam Pencere için
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P3.91 LED Şeffaf Hologram Ekran Esnek Ultra İnce Gelişmiş Teknoloji Cam Pencere Dinamik Ekranlar için
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P3.91 Ultra-Hafif LED Holografik Şeffaf Ekran Esnek LED Film Ekran Cam Pencere Perakende Mağaza Alışveriş Merkezi Reklam Yüksek Parlaklık Dijital Tabela
| Çalışma voltajı: | 5V |
|---|---|
| Boyut: | 250mm*1000mm |
| Proje: | Ön arka |
Ticari pencere işareti için yüksek çözünürlüklü P4 şeffaf LED cam ekranı
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Şeffaf Holografik 3D P3.91 Dijital ve İşaret Esnek Özel Boyut Alışveriş Merkezi Cam Reklam Ekranı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P6 Şeffaf LED Cam Ekran Filmi Yüksek Seri Perakende ve Ofisler için Esnek Ekran
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
İçerideki Holografik Şeffaf 3D LED Ekran Video Duvarı Alışveriş Merkezi Reklamı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P6.25 En yüksek geçirgenlik %95'e ulaşabilir, günlük aydınlatmayı etkilemeden, sadece membran ekranı hafifçe yapıştırın ve ardından sinyal ve güç kaynağını bağlayın.
| Boyut Mevcut: | Beyaz&Gri&Siyah |
|---|---|
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Boyut: | 250mm*1000mm |
LED Şeffaf Film Ekranı ile Cam Pencere Video Oynatma Tam Renkli İç Mekan Reklam Ekranı
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

