Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ glass led screen ] Eşleşme 214 Ürünler.
Yüksek Parlaklıkta Pencere Camı LED Ekran Dış Mekan Şeffaf Esnek LED Perde Ekran
| İsim: | Pencere Cam LED ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
1500CD Şeffaf Cam LED Ekran Tam Renkli ICE LED Ekran Elektronik Reklamcılık İçin
| Piksel: | 3,9 mm |
|---|---|
| Yenileme Hızı: | ≥1920HZ |
| Kontrol sistemi: | Nova |
P20 2500CD 50000HS Şeffaf LED Duvar Ekranı, % 95 Şeffaflık Cam LED Ekranı
| İsim: | Şeffaf LED duvar ekranı |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC5V |
| Kullanım: | Kapalı Reklamcılık LED Ekranı |
P4 DC5V 3000cd Yüksek Parlaklık Şeffaf LED Ekran Cam LED Ekran
| Parlaklık: | 3000cd/m² |
|---|---|
| LED Cihaz: | SMD1314 |
| LED tipi: | 1314 |
Kapalı Şeffaf Cam LED Ekran, Tam Renkli LED Cam Ekran
| İsim: | İçerideki Şeffaf Cam LED Ekranı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong |
| OEM veya ODM: | Evet |
Mesh ızgara Ekranı Yüksek parlaklık RGB P2.6 Büyük İç Cam LED Ekranı
| Ömür boyu: | 50.000 saat |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | 5000k |
| Ekran Boyutu: | Özelleştirilebilir |
Cam Pencere Reklamcılığı için Esnek P2.5 SMD1010 LED Film Ekran Yapışkanlı Holografik LED Ekran
| Boyut: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP45 |
| Ömür: | 100000 saat |
Mesh ızgara LED Ekran Yüksek parlaklık RGB P2.6 Tam Renk Şeffaf Cam LED Ekran
| IP sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Kullanım: | Reklam Ekranı |
P3.91 Yüksek parlaklık LED ekranı ile tam renkli RGB iç ekran ekranı
| Koruma seviyesi: | IP40 |
|---|---|
| Renk: | Tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
Tüm Havalar DC12V P7.82 Holografik LED Ekran 1000 * 250mm Sokak, Cam Duvar ve Ürün Gösterileri için Mükemmel
| Boyut: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP45 |
| Ömür: | 100000 saat |

