Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ glass led screen ] Eşleşme 214 Ürünler.
Tam Renkli LED Şeffaf Film Ekranı Kapalı perakende mağazaları için esnek ekran Havaalanları Metrolar Alışveriş merkezleri
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P2.6 LED ızgara ekranı tam renkli ekran 500*1000mm Led ekran iç mekan Elektronik 4500cd Reklam ekranı Cam Pencere
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
P2.6 LED ızgara ekranı tam renkli 1000*1000mm LED ekran iç mekan Elektronik 4500cd Reklam ekranı Cam Pencere
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
Reklam ekranı için özelleştirilmiş dolap boyutu ile 10 mm Ultra- ince RGB Tam Renkli LED Şeffaf Film Ekranı
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Görüntüleme türü: | şeffaf led ekran |
| Açık Renk: | RGB |
Asılı P6 Şeffaf LED Ekranı 240mm × 1000mm Modülle
| Renk sıcaklığı: | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kabine boyutu: | 240mm x 1000mm |
| Malzeme: | PET +RGB +PU |
6mm İçini Yükle Şeffaf LED Film Ekranı Ticari Reklam için RGB Tam Renkli ve Özel Kabine Boyutu
| Renkler: | RGB |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| OEM veya ODM: | Evet |
Pencere üzerinde kapalı P6 Şeffaf LED Film Ekranı Esnek Şeffaf Video Duvar Yumuşak Film Şeffaf LED Ekran Ekranı
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P125 SMD3535 Su geçirmez IP67 LED Ekran Ağı Dış Perde Perakende Mağazaları Sergiler için Özel
| Güç: | 48W |
|---|---|
| IP oranı: | IP67 |
| Piksel perdesi: | 30 mm |
P62.5 RGB Led Net Ekran Ekranı SMD5050 Mesh Perde Led Ekran Esnek Led Perde Dış Mekan Bina Cephesi için Piksel Işıkları
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-CXG2001S-P62.5(RGB) |

