همه محصولات
کلید واژه ها [ glass led screen ] مطابقت 214 محصولات.
صفحه نمایش انعطاف پذیر فیلم شفاف LED تمام رنگی برای فروشگاه های خرده فروشی سرپوشیده، فرودگاه ها، متروها، مراکز خرید
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
P2.6 صفحه نمایش ریتل LED Full Color 500*1000mm صفحه نمایش LED Indoor Electronic 4500cd صفحه نمایش تبلیغاتی شیشه ای پنجره
| سطح حفاظت: | IP45 |
|---|---|
| رنگ: | رنگ کامل |
| مقیاس خاکستری: | 16Bit |
صفحه نمایش مشبک LED P2.6 تمام رنگی 1000*1000 میلیمتر، صفحه نمایش LED داخلی الکترونیکی 4500cd، پنجره شیشهای تبلیغاتی
| سطح حفاظت: | IP45 |
|---|---|
| رنگ: | رنگ کامل |
| مقیاس خاکستری: | 16Bit |
صفحه نمایش 10mm Ultra-Thin RGB Full Color LED شفاف فیلمی با اندازه کابینت سفارشی برای نمایش تبلیغات
| گارانتی: | 1 سال |
|---|---|
| نوع نمایشگر: | صفحه نمایش LED شفاف |
| رنگ روشن: | RGB |
آویزان نصب P6 شفاف صفحه نمایش LED 240mm × 1000mm با ماژول
| دمای رنگ: | قابل تنظیم |
|---|---|
| اندازه کابینه: | 240mm x 1000mm |
| مادی: | PET +RGB +PU |
صفحه نمایش فیلمی شفاف LED 6 میلی متری با رنگ کامل RGB و اندازه کابینت سفارشی برای تبلیغات تجاری
| رنگ ها: | RGB |
|---|---|
| اندازه کابینت: | سفارشی |
| OEM یا ODM: | بله |
نمایشگر فیلم LED شفاف P6 داخلی روی پنجره، دیوار ویدیویی انعطاف پذیر شفاف، صفحه نمایش LED فیلم نرم شفاف
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
P125 SMD3535 ضد آب IP67 صفحه نمایش LED شبک پرده بیرونی سفارشی برای نمایشگاه های فروشگاه های خرده فروشی
| قدرت: | 48W |
|---|---|
| نرخ IP: | IP67 |
| پیکسل: | 30 میلی متر |
P62.5 RGB Led Net Display Screen SMD5050 Mesh Curtain Led Screen پرده انعطاف پذیر LED پرده پیکسل چراغ برای نمای ساختمان های بیرونی
| مادی: | کامپیوتر |
|---|---|
| نام محصول: | صفحه مش LED |
| نام: | XH-CXG2001S-P62.5 (RGB) |

