Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ glass led screen ] αντιστοιχία 214 προϊόντα.
Έγχρωμη οθόνη LED διαφανούς φιλμ, εύκαμπτη οθόνη για εσωτερικά καταστήματα λιανικής, αεροδρόμια, μετρό, εμπορικά κέντρα
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P2.6 Εικονίδιο Led Grille οθόνης πλήρους χρώματος 500*1000mm LED οθόνη εσωτερική ηλεκτρονική 4500cd διαφημιστική οθόνη γυαλί παράθυρο
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
P2.6 Εικονίδιο Led Grille Display Full Color 1000*1000mm Εικονίδιο Led Indoor Electronic 4500cd Διαφημιστική οθόνη Γυαλί παράθυρο
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
10mm Ultra-Thin RGB Full Color LED Διαφανής οθόνη ταινίας με προσαρμοσμένο μέγεθος ντουλάπις για διαφήμιση οθόνη
| Εγγύηση: | 1 χρόνια |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | διάφανη οθόνη led |
| Ανοιχτό Χρώμα: | RGB |
Κρεμαστή Εγκατάσταση P6 Διαφανής Οθόνη LED 240mm×1000mm Με Μονάδα
| Θερμοκρασία χρώματος: | Προσαρμόσιμος |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 240mm x 1000mm |
| Υλικό: | PET +RGB +PU |
6mm Εσωτερική εγκατάσταση Διαφανής οθόνη ταινίας LED με πλήρες χρώμα RGB και προσαρμοσμένο μέγεθος ντουλάπις για εμπορική διαφήμιση
| Χρωματιστά: | RGB |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| OEM ή ODM: | Ναί |
Εσωτερική οθόνη διαφάνειας ελικοπτέρου με φώτα LED P6 στο παράθυρο Ευέλικτη διαφάνεια οθόνης οθόνης οθόνης με φώτα LED
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P125 SMD3535 Αδιάβροχο IP67 LED Πλέγμα Οθόνης Εξωτερικού Χώρου Κουρτίνα Προσαρμοσμένη για Καταστήματα Λιανικής Έκθεσης
| Εξουσία: | 48W |
|---|---|
| Ποσοστό IP: | IP67 |
| Εικονοστοιχείο: | 30mm |
P62.5 RGB Led Net Display Screen SMD5050 Mesh Curtain Led Screen Ευέλικτη κουρτίνα LED Φώτα Pixel για εξωτερική πρόσοψη κτιρίου
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | XH-CXG2001S-P62.5 (RGB) |

