Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ glass led screen ] αντιστοιχία 214 προϊόντα.
Εικόνα ολογραφικής οθόνης με υπερυψωμένο φως LED ελαφρύ 5000CD για διαφημιστικές εκδηλώσεις
| Μετάδοση: | Έως και 90% |
|---|---|
| Forma: | 4:3 |
| σχέδιο: | Front&Rear |
P20 Roll Up Διαφανής ολογραφική 3D ταινία διαφήμιση οθόνη γυαλί κολλήματα έξυπνη LED οθόνη εσωτερική οθόνη για εμπορικό κέντρο λιανικό εμπόριο
| τύπος οθόνης: | 2222 |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 250*1000 |
| Βάρος: | 2 κιλά |
P7.82 Οθόνη LED Ολογραφικής Προβολής Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη Φιλμ LED Υψηλής Φωτεινότητας για Διαφήμιση Βιτρίνας Καταστημάτων Εμπορικών Κέντρων Εύκολη Εγκατάσταση Έξυπνος Έλεγχος Οπτικό Αποτέλεσμα HD
| Πεπερασμένος: | Θήκες, Μηχανοκίνητα, Γρήγορη Αναδίπλωση |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920x1080 pixel |
| σύστημα ελέγχου: | Έναρξη Nova |
HD διαφανής κρυστάλλινη οθόνη σε γυάλινη μονάδα οθόνη 3D LED γυάλινη διαφημιστική οθόνη
| Ονομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |
Διαφανής οθόνη ολογράμματος Full HD Εξαιρετικά λεπτή, ελαφριά, μαλακή οθόνη Διαφήμιση εσωτερικού χώρου Σόου σκηνής Εμπορική χρήση
| Μετάδοση: | Έως και 90% |
|---|---|
| Λάμψη: | 4500 NIT |
| Τάση λειτουργίας: | 5V |
Εσωτερική οθόνη διαφανούς ταινίας LED αυτοκόλλητη ευέλικτη οθόνη διαφήμισης P10 σε γυαλί
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
P10 Εξαιρετικά Λεπτό Ευέλικτο Διαφανές LED Φιλμ Τιμή Εξωτερικού Χώρου Αυτοκόλλητο Γυάλινο Παράθυρο LED Φιλμ Οθόνη Διαφανές Εργοστάσιο
| Ονομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |
Εσωτερική αυτοκόλλητη διαφανής εύκαμπτη οθόνη LED Film Crystal, διαφανής οθόνη LED Film για γυαλί
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Led Screen High Transparency Curtain Grille Glass Window LED Mesh Display
| Ονομα: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
Εσωτερική P6 αυτοκόλλητη διαφανής εύκαμπτη οθόνη LED Crystal Screen Display Panel Διαφανής οθόνη LED για γυαλί
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |

