All Products
Keywords [ glass led screen ] match 222 Products.
P3.91 Pixel Pitch High Transparency Holographic LED Screen for Indoor Advertising Video Wall
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Display Thickness: | 3mm |
Flexible 6.25mm Holographic LED Display with Clear Vision 1-Year Warranty Easy Installation High Transparency for Shopping Mall Commercial Advertising and Shop Windows
| Pixel Pitch: | 6.25mm |
|---|---|
| Viewing Angle: | 160° |
| Protection Level: | IP65 |
P3.91*3.91 Ultra-Light LED Holographic Display Screen Lightweight 5000CD for Advertising Events Retail Transparent Advertising Glass Displays
| Transmittance: | Up To 90% |
|---|---|
| Forma: | 4:3 |
| Project: | Front&Rear |
P20 Roll Up Transparent Holographic 3D Film Advertising Display Glass Adhesive Smart Led Display Indoor Screen for Shopping Mall Retail Store
| Screen Type: | 2222 |
|---|---|
| Screensize: | 250*1000 |
| Weight: | 2 Kg |
P7.82 LED Holographic Display Screen Transparent Flexible High Brightness LED Film Screen for Glass Window Shopping Mall Storefront Advertising Display Easy Installation Smart Control HD Visual Effect
| Finished: | Eyelets,Motorized, Fast Fold |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 Pixels |
| Control System: | Nova Start |
HD Transparent Crystal Clear Display on Glass Module Display 3D LED Glass Advertising Screen
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Full HD Transparent Hologram Screen Ultra Thin Lightweight Soft Screen Indoor Advertising Stage Show Commercial Use
| Features: | High-quality Holographic Image |
|---|---|
| Transmittance: | Up To 90% |
| Brightness: | 4500 Nits |
Indoor LED Transparent Film Screen Self-Adhesive Flexible P10 Advertising Display on Glass
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
P10 Ultra Thin Flexible Transparent LED Film Price Outdoor Adhesive Glass Window LED Film Screen Transparent Factory
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Indoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |

