All Products
Keywords [ glass led screen ] match 222 Products.
P3.91 High Brightness See Through LED Screen Full Color RGB Indoor Display Panel Screen
| Protection Level: | IP40 |
|---|---|
| Color: | Full Color |
| Gray Scale: | 16bit |
All-weather DC12V P7.82 Holographic LED Screen 1000*250mm Perfect for Street, Glass Wall & Product Demonstrations
| Size: | 1200*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P6 Easy Installation Soft LED Glass Film Screen Transparent LED Display for Glass Advertising Purpose
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
P2.5 Holographic LED Screen Programmable WiFi Control for Store Window Display Glass Curtain Wall Retail Mall Elevator Screens Advertising Ultra Transparent High Brightness Flexible LED Display
| Installation Method: | Ceiling-mounted/Hanging |
|---|---|
| Weight Approx: | 2KG/sqm |
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
High End Transparent Holographic LED Screen Soft Flexible Ultra Light LED Display for Retail Store Glass Wall Exhibition Wedding Stage
| Projector Type: | Galss Screen Advertising |
|---|---|
| Projection: | Direct Projection |
| Package: | Roll |
Transparent Advertising Led Video Wall Panel Crystal Rgb Glass Thin Mesh Glass Sticker Screen Luxury led transparent Grille screen
| Name: | Glass Transparent LED Display |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP40 |
Transparent Led Screen Flexible Led Film Crystal Display Screen on Shopping Mall windows Glass Adhesive Led Advertising Panel
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Transparent Holographic 3D LED Film Advertising LED Display Glass Adhesive Super Slim Led Screen for Glass Window
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
P4 Ultra Thin Light Flexible Transparent Screen Led Film Self Adhesive Transparent Flexible Led Screens for Glass Window Wall
| Name: | Flexible LED Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
P6 High Transparency Adhesive Indoor Flexible Film Led Screen Full Color Glass Window Transparent Led Film Display Screen
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |

