All Products
Custom P6.25 IP67 Waterproof Self-Adhesive LED Film Display for Glass Window Advertising
| Usage: | Advertising, Decoration, Indoor |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V |
| Power Source: | DC Power Supply, Plug Powered |
Flexible Self-Adhesive IP67 Waterproof LED Holographic Screen for Glass Windows
| Usage: | Advertising, Decoration, Indoor |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V |
| Power Source: | DC Power Supply, Plug Powered |
Outdoor IP67 Waterproof LED Mesh Screen Full Color P125 Flexible Mesh Curtain for Building Facade and Stage Background
| Remote Device Management: | Remote Content Management |
|---|---|
| Supplier Type: | ODM, OEM |
| Voltage: | 12V |
P3.91 Pixel Pitch Flexible LED Film Display IP45 Waterproof 12V Power Supply Holographic Transparent Screen for Glass Window Advertising
| Usage: | Advertising, Decoration, Indoor |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V |
| Power Source: | Power Source |
Full Color IP67 Waterproof P100 Outdoor LED Mesh Screen Flexible Mesh Curtain Offering High Brightness and Transparency for Outdoor
| Remote Device Management: | Remote Content Management |
|---|---|
| Supplier Type: | ODM, OEM |
| Voltage: | 12V |
P8 Indoor Bendable Transparent LED Film Panel with 90% Transparency and IP67 Protection for Commercial Shopping Centers
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4X4mm |
| Pixel Density: | 25600dots/㎡ |
IP67 Waterproof High Luminance 1800-2300CD SMD3535 RGB LED Mesh Screen for Outdoor Advertising Video Wall
| Product: | LED Mesh Screen |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Adverting Display |
| Warranty: | 3 Years |
P50 IP68 Waterproof LED Mesh Curtain Display with Front Access Service and SMD3535 RGB LED for Outdoor Use
| Pixel Pitch: | P50 |
|---|---|
| LED Source: | SMD3535 RGB |
| Brightness: | 2500cd/m² |
P31.25 5000nits RGB LED Mesh Screen with DMX512 SPI Dual Control and Lightweight 5kg/m² Design for Outdoor Use
| Pixel Pitch: | P31.25 |
|---|---|
| LED Source: | SMD3535 RGB |
| Brightness: | 5000cd/m² |
IP67 5000cd Brightness High Transparency LED Grille Panel for Outdoor Advertising Screen
| Lifespan: | 50000hs |
|---|---|
| Brightness: | 5000cd |
| Installation: | Lifting/vertical Installation |
