All Products
6.25mm Holographic LED Screen With Transparency Flexible Clear Imaging Easy Installation For Building
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P6.25 |
| Color: | RGB |
RGB 1000*1000mm Transparent Grille Screens P2.6 Exhibition Hall Glass Outdoor Building Window Led Display Screen
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P3.9 |
| LED Light-emitting Tube: | SMD1921 |
High End Transparent Holographic LED Screen Soft Flexible Ultra Light LED Display for Retail Store Glass Wall Exhibition Wedding Stage
| Projector Type: | Galss Screen Advertising |
|---|---|
| Projection: | Direct Projection |
| Package: | Roll |
High Transparency P3.9 Pixel Pitch LED Grille Screen with IP65 Protection for Indoor Commercial Display
| Weight: | Lightweight Drones For Stable Flight |
|---|---|
| Size: | 1*2m |
| Supplier Type: | ODM, OEM |
P3.9 Pixel Pitch High Light Transmission IP65 Waterproof LED Grille Screen for Indoor Visual Display
| Pixel Pitch: | 3.9mm |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC12V |
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
Indoor P2.6 Full RGB LED Grille Screen High Transparency Grid Display for Advertising and Decoration
| Pixel Pitch: | 2.6mm |
|---|---|
| Working Voltage: | DC12V |
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
P2.6 RGB High Transparency LED Grille Screen Indoor Commercial Advertising Display For World Cup Event
| Maintenance: | Easy To Clean |
|---|---|
| Weatherresistance: | Waterproof And Dustproof |
| Displaytype: | LED |
World Cup Opening Ceremony Used 5mm Soft Glass Embedded LED Transparent Film Screen For Commercial Publicity Ads
| Colors: | RGB |
|---|---|
| Display Function: | Video |
| Item: | LED Transparent Screen |
6mm Inner Install Transparent LED Film Screen with RGB Full Color and Customized Cabinet Size for Commercial Advertising
| Colors: | RGB |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Oem Or Odm: | Yes |
Full Color SMD2020 Transparent Grille Screens P2.6 Exhibition Hall Glass Outdoor Building Window Led Display Screen
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P2.6 |
| LED Light-emitting Tube: | SMD2020 |
