All Products
P3.91 Pixel Pitch Flexible LED Film Screen with IP45 Protection and Self-Adhesive Holographic LED Display for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 3.91X3.91mm |
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
P20 Transparent Holographic 3D Film Advertising Display Glass Adhesive Smart Led Display Indoor Screen
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P20 |
| Color: | RGB |
Indoor P10 RGB Full Color LED Holographic Screen Transparent for Advertisement Large-Scale Exhibitions
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P10 |
| Color: | RGB |
Easy Installation LED Display P6.25 Holographic LED Screen for Indoor Advertising Projects
| Size: | 1200*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P7.82 LED Holographic Display Screen Transparent Flexible High Brightness LED Film Screen for Glass Window Shopping Mall
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P7.82 |
| Color: | RGB |
Heavy-duty P3.91 DC12v 1000*250mm Holographic LED Screen LED Display for Large-scale Advertising Projects
| Size: | 1200*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P3.91mm Pixel Pitch 5000cd High Brightness 85% Transparency LED Holographic Screen for Shopping Mall Glass Windows
| Average Power: | 300W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 3.91mm |
Flexible P2.5 SMD1010 LED Film Display Adhesive Holographic LED Screen for Glass Window Advertising
| Size: | 1200*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |
2.5mm Holographic LED Screen With Transparency Flexible Clear Imaging Easy Installation For Shopping Malls
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P2.5 |
| Color: | RGB |
All-weather DC12V P7.82 Holographic LED Screen 1000*250mm Perfect for Street, Glass Wall & Product Demonstrations
| Size: | 1200*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |
