All Products
P50 IP68 Waterproof LED Mesh Curtain Display with Front Access Service and SMD3535 RGB LED for Outdoor Use
| Pixel Pitch: | P50 |
|---|---|
| LED Source: | SMD3535 RGB |
| Brightness: | 2500cd/m² |
P31.25 5000nits RGB LED Mesh Screen with DMX512 SPI Dual Control and Lightweight 5kg/m² Design for Outdoor Use
| Pixel Pitch: | P31.25 |
|---|---|
| LED Source: | SMD3535 RGB |
| Brightness: | 5000cd/m² |
IP67 5000cd Brightness High Transparency LED Grille Panel for Outdoor Advertising Screen
| Lifespan: | 50000hs |
|---|---|
| Brightness: | 5000cd |
| Installation: | Lifting/vertical Installation |
P31.25 5000nits Ultra Bright LED Mesh Screen with DMX512/SPI Dual Control and Lightweight 5kg/m² Design
| Pixel Pitch: | P31.25 |
|---|---|
| LED Source: | SMD3535 RGB |
| Brightness: | 5000cd/m² |
Outdoor P3.9 Transparent LED Screen Video Wall Panel for High Definition Digital Signage
| Application: | Outdoor |
|---|---|
| Supplier Type: | ODM, OEM |
| Installation Type: | Lifting/vertical Installation |
RGB Full Color High Brightness P2.6 LED Grille Screen Commercial Window Advertising Display for Retail and Jewelry Shop
| Operating Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Viewing Angle: | 120° |
| Lifespan: | 30000h |
P3.9 High Brightness RGB LED Grille Screen Transparent Advertising Display for Shopping Mall Jewelry Store Window Decoration
| Pixel Pitch: | 3.9mm |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC12V |
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
P3.91 Outdoor Transparent LED Display Ultra Thin Invisible Hologram Advertising Screen High Brightness 3000nits Easy Mount Glass Media Wall Screen
| Contrastratio: | 4000:1 |
|---|---|
| Brightness: | 4500 Cd/m² |
| Usage: | Indoor |
IconpP15 Flying Mesh LED Screen Drone for Advertising IP67 Waterproof for Shopping Mall & Elevator Use
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-MTLEDS12-P15 |
| IP Rating: | IP67 |
P50 Flexible LED Mesh Screen Drone Display Ultra Lightweight 0.8kg IP68 Outdoor Shows Concert Stage Commercial
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-MTLEDS12-P50 |
| IP Rating: | IP67 |
