Alle producten
P3.91mm Pixel Pitch 5000cd Hoge helderheid 85% transparantie LED-holografisch scherm voor winkelcentrum
| Gemiddeld vermogen: | 300 W/m² |
|---|---|
| Led-chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 3,91 mm |
Flexibel P2.5 SMD1010 LED-filmdisplay zelfklevend holografisch LED-scherm voor reclame op glazen ramen
| Maat: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP45 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
2,5 mm holografisch LED-scherm met transparantie Flexibele heldere weergave Eenvoudige installatie voor winkelcentra
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P2.5 |
| Kleur: | RGB |
DC12V P7.82 holografisch LED-scherm voor alle weersomstandigheden 1000 * 250 mm, perfect voor straat-, glazen wand- en productdemonstraties
| Maat: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP45 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
6.25mm holografisch LED-scherm met transparantie Flexible Clear Imaging Gemakkelijk te installeren voor gebouwen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P6.25 |
| Kleur: | RGB |
RGB 1000*1000mm Transparante roosterschermen P2.6 tentoonstellingszaal Glas Buitenbouw Venster Led Display Screen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P3.9 |
| LED-lichtgevende buis: | SMD1921 |
High-end doorzichtig holografisch LED-scherm zacht flexibel ultralicht LED-scherm voor winkels
| Type projector: | Galss Schermreclame |
|---|---|
| Projectie: | Directe projectie |
| Pakket: | Rollen |
Hoge transparantie P3.9 pixel pitch LED-grille scherm met IP65-bescherming voor commerciële indoor display
| Gewicht: | Lichtgewicht drones voor een stabiele vlucht |
|---|---|
| Maat: | 1*2m |
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
P3.9 Pixelpitch High Light Transmission IP65 Waterdicht LED-roosterbeeldscherm voor visuele weergave binnen
| Pixelhoogte: | 3,9 mm |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | DC12V |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
Indoor P2.6 Volledige RGB LED Traliescherm Hoge transparantie Rasterweergave voor reclame en decoratie
| Pixelhoogte: | 2,6 mm |
|---|---|
| Werkspanning: | DC12V |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
