Όλα τα Προϊόντα
P3.91mm Pixel Pitch 5000cd υψηλή φωτεινότητα 85% διαφάνεια LED ολογραφική οθόνη για καταστήματα
| Μέση Ισχύς: | 300W/m² |
|---|---|
| Led chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 3,91 χλστ |
Ευέλικτη οθόνη LED P2.5 SMD1010 Ολογραφική οθόνη LED για διαφήμιση σε γυάλινο παράθυρο
| Μέγεθος: | 1200*250 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP45 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Ολογραφική οθόνη LED 2,5 mm με διαφάνεια, ευέλικτη καθαρή απεικόνιση Εύκολη εγκατάσταση για εμπορικά κέντρα
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P2.5 |
| Χρώμα: | RGB |
Για όλες τις συνθήκες του καιρού DC12V P7.82 Ολογραφική οθόνη LED 1000*250mm Ιδανική για δρόμους, γυάλινους τοίχους και επίδειξη προϊόντων
| Μέγεθος: | 1200*250 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP45 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
6.25mm Ολογραφική οθόνη LED με διαφάνεια Ευέλικτη καθαρή απεικόνιση Εύκολη εγκατάσταση για κτίρια
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P6.25 |
| Χρώμα: | RGB |
RGB 1000*1000mm Διαφανείς οθόνες πλέγματος P2.6 αίθουσα εκθέσεων γυαλί εξωτερικό κτίριο παράθυρο LED οθόνη εμφάνισης
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P3.9 |
| Σωλήνας εκπομπής φωτός LED: | SMD1921 |
Υψηλής ποιότητας διαφανής ολογραφική οθόνη LED μαλακή ευέλικτη υπερφωτεινή οθόνη LED για λιανική πώληση
| Τύπος προβολέα: | Διαφήμιση οθόνης Galss |
|---|---|
| Προβολή: | Άμεση προβολή |
| Πακέτο: | Ρολό |
Υψηλής διαφάνειας P3.9 Pixel Pitch LED Grille Screen με προστασία IP65 για εσωτερική εμπορική οθόνη
| Βάρος: | Ελαφριά drones για σταθερή πτήση |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*2m |
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
P3.9 Pixel Pitch High Light Transmission IP65 Αδιάβροχη οθόνη LED μάσκα για εσωτερική οπτική οθόνη
| Pixel Pitch: | 3,9 χιλιοστά |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC12V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
Εσωτερική οθόνη P2.6 Full RGB LED Grille High Transparency Grid για διαφήμιση και διακόσμηση
| Pixel Pitch: | 2,6 χιλιοστά |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | DC12V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
