Tüm ürünler
P3.91mm Piksel Pitch 5000cd Yüksek parlaklık 85% Şeffaflık Alışveriş Merkezi Cam Pencereleri için LED Holografik Ekran
| Ortalama Güç: | 300W/m² |
|---|---|
| Led çip: | SMD2222 |
| Piksel: | 3,91 mm |
Cam Pencere Reklamcılığı için Esnek P2.5 SMD1010 LED Film Ekran Yapışkanlı Holografik LED Ekran
| Boyut: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP45 |
| Ömür: | 100000 saat |
Şeffaflık Esnek Net Görüntüleme ile 2.5mm Holografik LED Ekran Alışveriş Merkezleri İçin Kolay Kurulum
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P2.5 |
| Renk: | RGB |
Tüm Havalar DC12V P7.82 Holografik LED Ekran 1000 * 250mm Sokak, Cam Duvar ve Ürün Gösterileri için Mükemmel
| Boyut: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP45 |
| Ömür: | 100000 saat |
6Şeffaflığıyla.25mm Holografik LED Ekran Esnek, Açık Görüntüleyici İnşaat için Kolay Kurulum
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P6.25 |
| Renk: | RGB |
RGB 1000 * 1000mm Şeffaf ızgara ekranları P2.6 Sergi Salonu Cam Dış Yapı Penceresi LED Ekranı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P3.9 |
| LED Işık Yayan Tüp: | SMD1921 |
Yüksek Kalite Şeffaf Holografik LED Ekran Yumuşak Esnek Ultra Işıklı LED Ekran Perakende Mağazası Cam Duvar Sergisi Düğün Sahnesi
| Projector Tipi: | Gals Ekran reklamcılığı |
|---|---|
| Projeksiyon: | Doğrudan projeksiyon |
| Paket: | Rulo |
İç Mekan Ticari Ekran için IP65 Korumalı Yüksek Şeffaflık P3.9 Piksel Aralığı LED Izgara Ekranı
| Ağırlık: | İstikrarlı uçuş için hafif drone'lar |
|---|---|
| Boyut: | 1*2m |
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
P3.9 Pixel Pitch High Light Transmission IP65 İç mekan görsel ekran için su geçirmez LED ızgara ekranı
| Piksel Aralığı: | 3,9 mm |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
Kapalı P2.6 Tam RGB LED Izgara Ekranı Reklam ve Dekorasyon için Yüksek Şeffaflık Izgara Ekranı
| Piksel Aralığı: | 2,6 mm |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC12V |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
