همه محصولات
P3.91mm Pixel Pitch 5000cd روشنایی بالا 85٪ شفافیت صفحه نمایش هولوگرافیک LED برای پنجره های شیشه ای مراکز خرید
| توان متوسط: | 300W/m² |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2222 |
| پیکسل ها: | 3.91 میلی متر |
صفحه نمایش ال ای دی هولوگرافیک چسب دار صفحه نمایش فیلم LED P2.5 SMD1010 برای تبلیغات پنجره شیشه ای
| اندازه: | 1200*250 میلی متر |
|---|---|
| درجه IP: | IP45 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
صفحه نمایش LED 2.5 میلی متری هولوگرافیک با شفافیت تصویربرداری شفاف انعطاف پذیر نصب آسان برای مراکز خرید
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P2.5 |
| رنگ: | RGB |
تمام آب و هوا DC12V P7.82 صفحه نمایش هولوگرافیک LED 1000 * 250mm مناسب برای خیابان، دیوار شیشه ای و نمایش محصولات
| اندازه: | 1200*250 میلی متر |
|---|---|
| درجه IP: | IP45 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
6صفحه نمایش هولوگرافیک ال ای دی 25 میلی متری با شفافیت انعطاف پذیر تصویر شفاف آسان نصب برای ساختمان
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P6.25 |
| رنگ: | RGB |
صفحه نمایش مشبک شفاف RGB 1000 * 1000 میلی متر P2.6 سالن نمایشگاه شیشه ای ساختمان در فضای باز صفحه نمایش LED صفحه نمایش LED
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P3.9 |
| لوله ساطع نور LED: | SMD1921 |
صفحه نمایش LED هولوگرافیک شفاف با صفحه نمایش LED نرم و انعطاف پذیر فوق العاده سبک برای فروشگاه خرده فروشی صحنه عروسی نمایشگاه دیوار شیشه ای
| نوع پروژکتور: | تبلیغات Galss Screen |
|---|---|
| پیش بینی: | فرافکنی مستقیم |
| بسته: | رول |
صفحه نمایش LED مشبک Pixel Pixel P3.9 با شفافیت بالا با محافظ IP65 برای صفحه نمایش تجاری داخلی
| وزن: | پهپادهای سبک وزن برای پرواز پایدار |
|---|---|
| اندازه: | 1*2 متر |
| نوع تامین کننده: | ODM، OEM |
P3.9 پیکسل پیچ انتقال نور بالا IP65 ضد آب صفحه نمایش ریتل LED برای نمایش بصری داخلی
| Pixel Pitch: | 3.9 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی: | DC12V |
| دمای عملیاتی: | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
P2.6 در فضای داخلی صفحه نمایش RGB کامل LED Grille High Transparency Grid برای تبلیغات و تزئینات
| Pixel Pitch: | 2.6 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ کاری: | DC12V |
| دمای عملیاتی: | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
