همه محصولات
DC12V RGB Drone Flying LED Screen P30 درخشش بالا برای تبلیغات در فضای باز نمایشگاه های ورزشی رویدادهای ورزشی نمایشگاه های شبانه
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-MTLEDS12-P30 |
| رتبه بندی IP: | IP67 |
DC12V RGB Drone Flying LED Screen P15 روشنایی بالا برای استفاده در فضای باز
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-MTLEDS12-P15 |
| رتبه بندی IP: | IP67 |
صفحه نمایش LED هولوگرافیک P2.6 با وضوح بالا صفحه نمایش LED داخلی برای پروژه های تبلیغاتی و تبلیغاتی
| مدیریت دستگاه از راه دور: | مدیریت محتوای از دور |
|---|---|
| نوع تامین کننده: | ODM، OEM |
| ولتاژ: | 5 ولت |
صفحه نمایش LED مشبک داخلی P3.9 پانل دیواری تصویری با وضوح بالا تابلوی دیجیتال برای نمایش صحنه و پنجره شیشه ای
| مدیریت دستگاه از راه دور: | مدیریت محتوای از دور |
|---|---|
| نوع تامین کننده: | ODM، OEM |
| ولتاژ: | 5 ولت |
P20 صفحه نمایش شفاف فیلمی LED داخلی شفافیت کامل رنگی صفحه نمایش چسبنده انعطاف پذیر برای صفحه نمایش پنجره های خرده فروشی
| اندازه: | 240*1000mm |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
صفحه نمایش فیلمی شفاف LED پیکسل 6 میلی متری انعطاف پذیر با رتبه بندی IP65 و جریان نور قابل تنظیم برای استفاده در داخل شیشه
| بعد صفحه نمایش: | سفارشی |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -20 ℃ ~+65 |
| نرخ تازه سازی: | ≥1920 هرتز |
صفحه نمایش هولوگرافیک ال ای دی 20 میلی متری با دید بدون مانع و نصب آسان برای تبلیغات تجاری
| طول عمر: | 30000H |
|---|---|
| نوع نمایشگر: | رهبری کرد |
| ابعاد: | 1200mm*250mm |
صفحه نمایش لچکدار 10 میلی متری هولوگرافیک ال ای دی شفاف و شفاف با یک سال گارانتی برای تبلیغات محصولات پنجره فروشگاه
| طول عمر: | 30000H |
|---|---|
| نوع نمایشگر: | رهبری کرد |
| ابعاد: | 1200mm*250mm |
صفحه نمایش LED هولوگرافیک انعطاف پذیر 6.25 میلی متری با چشم انداز روشن 1 سال گارانتی نصب آسان شفافیت بالا برای مراکز خرید تبلیغات تجاری و پنجره های فروشگاه
| Pixel Pitch: | 6.25 میلی متر |
|---|---|
| زاویه دید: | 160 درجه |
| سطح حفاظت: | IP65 |
صفحه نمایش LED هولوگرافیک 3.91 میلی متری با دید نرم و بدون مانع برای تبلیغات تجاری
| رنگ تراشه لوله: | تمام رنگ |
|---|---|
| زاویه دید: | 160 درجه |
| ویژگی ها: | تصویر هولوگرافیک با کیفیت بالا |
