Όλα τα Προϊόντα
DC12V RGB Drone Flying LED Screen P30 Υψηλή φωτεινότητα για εξωτερική διαφήμιση Έκθεση Αθλητικές εκδηλώσεις Νυχτερινές εκπομπές
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-MTLEDS12-P30 |
| Αξιολόγηση IP: | IP67 |
DC12V RGB Drone Flying LED Screen P15 Υψηλή φωτεινότητα για εξωτερική χρήση
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-MTLEDS12-P15 |
| Αξιολόγηση IP: | IP67 |
Ολογραφική οθόνη LED υψηλής ευκρίνειας P2.6 Εσωτερική οθόνη LED για έργα δημοσιότητας και προώθησης
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Δυναμικό: | 5v |
Εσωτερική οθόνη P3.9 LED μάσκα υψηλής ευκρίνειας Πίνακας τοίχου βίντεο Ψηφιακή σήμανση για οθόνη σκηνής και γυάλινο παράθυρο
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Δυναμικό: | 5v |
Πίνακας οθόνης διαφανούς ταινίας LED εσωτερικού χώρου P20 Διαφάνεια πλήρους χρώματος Ευέλικτο επιδέσιμο πάνελ οθόνης για οθόνες παραθύρων λιανικής πώλησης
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Ευέλικτη οθόνη διαφανούς ταινίας LED 6mm Pixel με βαθμολογία IP65 και προσαρμόσιμη φωτεινή ροή για εσωτερική χρήση με γυαλί
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Ρυθμός ανανέωσης: | ≥1920Hz |
20mm Pixel Pitch Ολογραφική οθόνη LED με ανεμπόδιστη θέα και εύκολη εγκατάσταση για εμπορική προώθηση
| Διάρκεια ζωής: | 30000H |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Led |
| Διαστάσεις: | 1200mm*250mm |
Ελαστική οθόνη LED ολογραφίας 10 mm Διαφανής διαφανής οθόνη με εγγύηση ενός έτους για διαφημιστική διαφήμιση προϊόντων
| Διάρκεια ζωής: | 30000H |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Led |
| Διαστάσεις: | 1200mm*250mm |
Ευέλικτη οθόνη LED ολογράφησης 6,25 mm με καθαρή όραση 1 έτος εγγύηση Εύκολη εγκατάσταση Υψηλή διαφάνεια για εμπορικά κέντρα εμπορικής διαφήμισης και παράθυρα καταστημάτων
| Pixel Pitch: | 6,25 χιλιοστά |
|---|---|
| Γωνία θέασης: | 160 ° |
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
Υψηλής διαφάνειας οθόνη LED ολογραφίας 3,91mm με απαλή ανεμπόδιστη θέα για εμπορική διαφήμιση
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
|---|---|
| Γωνία θέασης: | 160 μοίρες |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλής ποιότητας ολογραφική εικόνα |
