Όλα τα Προϊόντα
P2.6 RGB υψηλής διαφάνειας LED πλέγμα οθόνη εσωτερικών εμπορικών διαφημίσεων για εκδήλωση Παγκόσμιου Κυπέλλου
| Συντήρηση: | Εύκολο στο καθάρισμα |
|---|---|
| Αντοχή στις καιρικές συνθήκες: | Αδιάβροχο και Αδιάβροχο |
| Τύπος οθόνης: | Led |
Τελετή έναρξης του Παγκοσμίου Κυπέλλου Χρησιμοποιημένη οθόνη LED με ενσωματωμένο μαλακό γυαλί 5 mm για εμπορικές διαφημίσεις
| Χρωματιστά: | RGB |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
| Είδος: | LED διαφανής οθόνη |
6mm Εσωτερική εγκατάσταση Διαφανής οθόνη ταινίας LED με πλήρες χρώμα RGB και προσαρμοσμένο μέγεθος ντουλάπις για εμπορική διαφήμιση
| Χρωματιστά: | RGB |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| OEM ή ODM: | Ναί |
Πλήρες έγχρωμες διαφανείς σίτες SMD2020 P2.6 Εκθεσιακός χώρος Γυάλινη Οθόνη Led Παράθυρο Εξωτερικού Κτιρίου
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P2.6 |
| Σωλήνας εκπομπής φωτός LED: | SMD2020 |
Ελαφρύ, μαλακό 8 χιλιοστά, με διαφανές φιλμ LED από γυαλί LED, Ζωντανό Visual Προώθηση διαφημίσεων έναρξης εκδηλώσεων για το Παγκόσμιο Κύπελλο
| Τύπος οθόνης: | διάφανη οθόνη led |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 240*1000mm |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20~65°C |
10mm Ultra-Thin RGB Full Color LED Διαφανής οθόνη ταινίας με προσαρμοσμένο μέγεθος ντουλάπις για διαφήμιση οθόνη
| Εγγύηση: | 1 χρόνια |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | διάφανη οθόνη led |
| Ανοιχτό Χρώμα: | RGB |
IP67 Αδιάβροχη 25mm Pixel Pitch Drone Flying LED οθόνη με τηλεχειριστήριο και GPS πλοήγηση
| Βάρος: | Πυγμάχος ελαφρού βάρους |
|---|---|
| Συντήρηση: | Εύκολο στο καθάρισμα |
| Εγγύηση: | 1 Έτος |
Εκδήλωση Έναρξης Παγκοσμίου Κυπέλλου 20mm PC Shell Flying LED Display IP67 Outdoor Drone Κρεμασμένη οθόνη LED Ισχυρή αίσθηση τελετής
| Μέγεθος: | 1*2m |
|---|---|
| τύπος: | Προστατευτική οθόνη |
| Τύπος πηγής φωτός: | RGB |
Π40 Διαφανής LED οθόνη πτήσης με οθόνη ταινίας drone επαναφορτιζόμενη ψηφιακή πτητική προβολή υψηλής επίδρασης εκδήλωση γεγονότων
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-MTLEDS12-P40 |
| Αξιολόγηση IP: | IP67 |
Καυτό προϊόν LED Mesh Screen P50 Ultralight Προγραμματισμό IP67 RGB για συμβατό με Drones
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-MTLEDS12-P50 |
| Αξιολόγηση IP: | IP67 |
