Όλα τα Προϊόντα
P15 LED Flying Magic Carpet Screen Portable Drone Soft Screen Flying Screen Led Video Curtain Flag Curtain
| Τάση τροφοδοσίας: | DC 12V, Ripple < 100m |
|---|---|
| Βάρος ντουλαπιού: | 4kg/㎡ |
| Αντοχή στις καιρικές συνθήκες: | Αδιάβροχο και Αδιάβροχο |
Εικονική οθόνη LED P125 12V SMD3535 RGB εξωτερική αδιάβροχη με πλήρες χρώμα υψηλή διαφάνεια
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | ΧΧ-Χ2503Π125 |
| Εγγύηση: | 3 Χρόνια |
IP67 Αδιάβροχο Ευέλικτο Πλήρο Χρώμα Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Δυναμικό: | 12V |
P15 DC12V Full Color Drone Flying LED οθόνη Υψηλή φωτεινότητα για χρήση σε εξωτερικούς χώρους
| Μέγεθος: | 1*2m |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Ευέλικτη οθόνη LED πλέγματος IP67 Αδιάβροχη 12V P125 RGB Σχεδιασμένη για κουρτίνα με πλέγμα εξωτερικού χώρου για απόδοση και εκπληκτικά οπτικά εφέ
| Χαρακτηριστικό: | εύκολη εγκατάσταση |
|---|---|
| Ποσότητα LED: | 64 τμχ/τμ |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού: | 1000~1500 Cd/m² |
P50 300W IP67 Flexible RGB SMD3535 DC12V Ελεγκτής LED Πλέγμα Οθόνη Εξωτερική Εσωτερική Διαφήμιση
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Xh-H2503P50 |
| Μέγεθος: | 1000*1000 |
Εικονική οθόνη ελαφρύ LED Διάφραση πλέγματος Αεροπορική διαφήμιση για εξωτερικές εκδηλώσεις
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη Drone |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃ έως 60℃ |
Εικονική οθόνη RGB DC12V υψηλής ανάλυσης LED για εξωτερικές σκηνικές εκπομπές και διαφήμιση προσόφων κτιρίων
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Xh-H2503P62.5 |
| Μέγεθος: | 1000*1000 |
83mm Υψηλής διαφάνειας LED Διχτυωτή Οθόνη IP67 Αδιάβροχη Σκηνή Συναυλιών Τυπική Υπαίθρια Μεγάλη Οθόνη με Νυχτερινή θέα
| Συσκευές LED: | XH-CXG2001P-P83(RGB) |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | IP67 |
| Χαρακτηριστικό: | εύκολη εγκατάσταση |
IP67 Αδιάβροχη οθόνη LED 62,5 mm με πλέγμα υψηλής διαφάνειας για οθόνη υπαίθριας διαφήμισης νυχτερινής τουριστικής πόλης
| Προϊόν: | P62.5 |
|---|---|
| Τετράμετρο βάρους: | 2,9 κιλά |
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-3000CD |
