Alle producten
P15 LED Flying Magic Carpet Screen Draagbare Drone Soft Screen Flying Screen Led Video Gordijn Vlag Gordijn
| Voedingsspanning: | DC 12V, rimpel < 100m |
|---|---|
| Kastgewicht: | 4kg/㎡ |
| Weerbestendigheid: | Waterdicht en stofdicht |
LED Mesh Screen P125 12V SMD3535 RGB Buitenwaterdicht Volkleurig Hoog Transparant
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | Xh-H2503P125 |
| Garantie: | 3 jaar |
IP67 Waterdicht Flexibel Volle Kleur P83 LED Mesh Screen Buiten Mesh Gordijn voor reclame gevels en evenement displays
| Verwijderde apparaatbeheer: | Content Management op afstand |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Spanning: | 12V |
P15 DC12V Full Color Drone Flying LED-scherm Hoge helderheid voor gebruik buitenshuis
| Maat: | 1*2m |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Flexibel LED-gaasscherm IP67 Waterdicht 12V P125 RGB Ontworpen voor gaasgordijnen voor buiten die prestaties en verbluffende visuele effecten bieden
| Functie: | eenvoudige installatie |
|---|---|
| LED-hoeveelheid: | 64 stuks/m² |
| Helderheid van de witbalans: | 1000~1500Cd/m2 |
P50 300W IP67 Flexible RGB SMD3535 DC12V Controller LED Mesh Screen Outdoor Indoor Reclame
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | Xh-H2503P50 |
| Maat: | 1000*1000 |
Vliegende dronescherm lichtgewicht LED-mesdisplay Vliegende dronescherm reclame voor buitenevenementen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | Drone-scherm |
| Bedrijfstemperatuur: | -20℃ tot 60℃ |
RGB DC12V High Resolution LED Mesh Screen voor openlucht-sceneshows en reclame voor gebouwfacades
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | Xh-H2503P62.5 |
| Maat: | 1000*1000 |
83 mm van het hoge transparante LED-netwerkscherm IP67 waterdicht concertpodium standaard buiten groot nachtzichtscherm
| LED-apparaten: | XH-CXG2001P-P83(RGB) |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Functie: | eenvoudige installatie |
IP67 weerbestendige 62,5 mm LED-netwerkscherm Hoge transparantie voor het buitenreclamescherm van Nightscape van de toeristenstad
| Product: | P62.5 |
|---|---|
| Gewicht per vierkante meter: | 2,9 kg |
| Kleurtemperatuur: | 2000-3000cd |
