Alle producten
IP67 Waterdicht Full Color P125 Outdoor LED Mesh Scherm Flexibele Mesh Gordijn Ideaal voor Grootschalige Reclame en Evenementen Displays
| Verwijderde apparaatbeheer: | Content Management op afstand |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Spanning: | 12V |
IP67 Waterdicht Full Color P83 Outdoor LED Mesh Scherm Flexibele Mesh Gordijn voor Grootschalige Reclame en Evenementen Displays
| Verwijderde apparaatbeheer: | Content Management op afstand |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Spanning: | 12V |
IP67 waterdicht full-colour P62.5 buiten LED gaasscherm flexibel gaasgordijn
| Verwijderde apparaatbeheer: | Content Management op afstand |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Spanning: | 12V |
Outdoor P3.9 Transparant LED Scherm Videowand Paneel voor Hoge Helderheid Digitale Bewegwijzering
| Sollicitatie: | Openlucht |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Installatietype: | Tillen/verticale installatie |
P6.25 Pixel Pitch Flexibel LED Transparant Film Scherm met 90% Transparantie en IP67 Bescherming voor Moderne Winkelcentra
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 4x4mm |
| Pixeldichtheid: | 25600Dots/m2 |
P8 DC12V Ultra Dun Hoge Transmissie Transparant LED Scherm voor Binnen Grote Displays
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 8x8mm |
| Pixeldichtheid: | 25600Dots/m2 |
P3.91 Flexibel LED Holografisch Scherm met 3.91mm Pixel Pitch IP45 Bescherming en 85% Transparantie voor Reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
IP67 Waterdicht 12V P50 RGB Flexibel LED Mesh Screen Outdoor Mesh Gordijn Geschikt voor grootschalige reclame en evenementen
| Functie: | eenvoudige installatie |
|---|---|
| LED-hoeveelheid: | 400 stuks/m² |
| Ip-graad: | IP67 |
Duurzaam IP67 Waterdicht Buiten LED Mesh Screen P41.5 Full Color Flexible Mesh Curtain Ideaal voor gebouw gevels en podium achtergronden
| Verwijderde apparaatbeheer: | Content Management op afstand |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Spanning: | 12V |
12V P31 RGB flexibel LED gaasscherm IP67 waterdicht Geschikt voor buitenreclame, gevels van gebouwen en evenementendecoratie
| Functie: | eenvoudige installatie |
|---|---|
| LED-hoeveelheid: | 1040 stks/m² |
| Ip-graad: | IP67 |
