Tüm ürünler
IP67 Su Geçirmez Tam Renkli P125 Dış Mekan LED Mesh Ekran Esnek Mesh Perde, Büyük Ölçekli Reklam ve Etkinlik Ekranları İçin İdeal
| Uzak Cihaz Yönetimi: | Uzaktan İçerik Yönetimi |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Gerilim: | 12V |
IP67 Su geçirmez Tam Renkli P83 Dış LED Mesh Ekranı Büyük Ölçekli Reklam ve Etkinlik Ekranları için Esnek Mesh Perde
| Uzak Cihaz Yönetimi: | Uzaktan İçerik Yönetimi |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Gerilim: | 12V |
IP67 Suya Dayanıklı Tam Renkli P62.5 Dış Mekan LED Mesh Ekran Esnek Mesh Perde
| Uzak Cihaz Yönetimi: | Uzaktan İçerik Yönetimi |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Gerilim: | 12V |
Yüksek Netlikte Dijital Tabela İçin Dış Mekan P3.9 Şeffaf LED Ekran Video Duvar Paneli
| Başvuru: | Dış mekan |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Kurulum türü: | Kaldırma/dikey kurulum |
Modern Alışveriş Merkezleri İçin %90 Şeffaflık ve IP67 Korumalı P6.25 Piksel Aralıklı Esnek LED Şeffaf Film Ekran
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 4x4mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
P8 DC12V Ultra İnce Yüksek Akışkanlıklı Şeffaf LED Ekranı
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 8X8mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
P3.91 3.91mm piksel tonlamalı esnek LED Holografik Ekran IP45 Koruması ve Reklam için %85 Şeffaflık
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
IP67 Su geçirmez 12V P50 RGB Esnek LED Mesh Ekranı Büyük ölçekli Reklam ve Etkinlikler için Uygun
| Özellik: | kolay kurulum |
|---|---|
| LED Miktarı: | 400 adet/m2 |
| IP Derecesi: | IP67 |
Dayanıklı IP67 Su Geçirmez Dış Mekan LED Mesh Ekran P41.5 Tam Renkli Esnek Mesh Perde, Bina Cepheleri ve Sahne Arka Planları İçin İdeal
| Uzak Cihaz Yönetimi: | Uzaktan İçerik Yönetimi |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Gerilim: | 12V |
12V P31 RGB Esnek LED Mesh Ekran IP67 Suya Dayanıklı Dış Mekan Reklamcılığı Bina Cepheleri ve Etkinlik Dekorasyonuna Uygun
| Özellik: | kolay kurulum |
|---|---|
| LED Miktarı: | 1040 adet/m2 |
| IP Derecesi: | IP67 |
