Tüm ürünler
P8 İç Mekan RGB Tam Renkli DC5V Esnek Şeffaf LED Film Ekranı İç Mekan Şeffaf Film LED Ekran
| Çalışma Gerilimi: | DC5V |
|---|---|
| Ürün Modeli: | XH-JHP-P8 |
| Ekran tipi: | Şeffaf LED Ekran |
Dış Mekan Reklam ve Bina Cephesi için IP67 Su Geçirmez DC12V RGB LED Mesh Ekran
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
|---|---|
| Kullanım: | Dış mekan reklam ekranı |
| Garanti: | 3 yıl |
Dış P3.9 Şeffaf LED Ekranı IP67 Su geçirmez 4000-4500cd Parlaklık ve Sahne Cam Pencere Ekranı için 30000h Yaşam Süresi
| Başvuru: | Dış mekan |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Kurulum türü: | Kaldırma/dikey kurulum |
P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising (P3.91) P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising (P3.91) P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
IP45 Korumalı ve Cam Pencere Reklamları İçin 12V Güç Kaynaklı P3.91 Piksel Aralıklı Esnek LED Film Ekran
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
Işık Gösterisi ve Marka Tanıtımı için WiFi Kontrollü 20mm Holografik Uçan LED Ekran
| Parlaklık: | 2304 cd/m² |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
| Panel şeffaflığı: | >%85 |
Yüksek Çözünürlüklü 3.91mm Holografik Uçan LED Ekran Ticari Reklam Gösterimi
| Kendinden yapışkanlı: | Evet |
|---|---|
| Parlaklık: | 65536 cd/m² |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
Tam Renkli P10 Şeffaf LED Film Ekran İç Mekan Cam Reklam Ekranı
| Kurulum Yöntemi: | Yapıştırıcı |
|---|---|
| Öğe: | LED şeffaf ekran |
| Tedarikçi Türü: | Orijinal üretici, ODM, OEM |
Şeffaf LED Ekran 5V Yüksek Parlaklık Ekran Net Cam Pencere LED Video Duvar Esnek Panel
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün adı: | XH-JHP-P8 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 65°C |
P10 İç Mekan Şeffaf LED Ekran 4000cd Parlaklık ve %93 Netlik, Mağaza Dekorasyonu İçin İdeal
| Parlaklık: | 4000CD/m² |
|---|---|
| LED Cihaz: | WE2121RGB-IC |
| LED Tipi: | SMD2121 |
