All Products
P8 Indoor RGB Full Color DC5V Flexible Transparent LED Film Screen Indoor Transparent Film LED Display Screen
| Operating Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Product Model: | XH-JHP-P8 |
| Screentype: | Transparent LED Display |
IP67 Waterproof DC12V RGB LED Mesh Screen for Outdoor Advertising and Building Facade
| Product Name: | LED Mesh Screen |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Adverting Display |
| Warranty: | 3 Years |
Outdoor P3.9 Transparent LED Screen with IP67 Waterproof 4000-4500cd Brightness and 30000h Lifespan for Stage Glass Window Display
| Application: | Outdoor |
|---|---|
| Supplier Type: | ODM, OEM |
| Installation Type: | Lifting/vertical Installation |
P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 3.91X3.91mm |
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
P3.91 Pixel Pitch Flexible LED Film Display with IP45 Protection and 12V Power Supply for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 3.91X3.91mm |
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
20mm Holographic Flying LED Screen With WiFi Control For Light Show And Brand Promotion
| Features: | High-quality Holographic Image |
|---|---|
| Brightness: | 2304 Cd/m² |
| Operatingtemperature: | -20°C To 60°C |
High Definition 3.91mm Holographic Flying LED Screen Commercial Ad Display
| Self Adhesive: | Yes |
|---|---|
| Brightness: | 65536 Cd/m² |
| Operatingtemperature: | -20°C To 60°C |
Full Color P10 Transparent LED Film Screen Indoor Glass Advertising Display
| Installation Method: | Adhesive |
|---|---|
| Item: | LED Transparent Screen |
| Supplier Type: | Original Manufacturer, ODM, OEM |
Transparent LED Screen 5V High Brightness Display Clear Glass Window LED Video Wall Flexible Panel
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-JHP-P8 |
| Operating Temperature: | -20℃ To 65℃ |
P10 Indoor Transparent LED Display 4000cd Brightness and 93 Percent Clarity Ideal for Store Decoration
| Brightness: | 4000cd/m² |
|---|---|
| Led Device: | WE2121RGB-IC |
| Led Type: | SMD2121 |
