All Products
P6 DC5V Full Color Ultra-Thin Lightweight LED Film Screen High Brightness for Indoor
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P8 5V Indoor LED Transparent Film Screen Slim Lightweight Adhesive FilmSmart Display For Store Window Advertising Bar Hotel Decoration
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Control System: | Nova/Colorlight |
| Led Lamp Bead: | SMD2121 |
P8 DC5V Full Color Ultra-Thin Lightweight LED Film Screen High Brightness for Indoor
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P10 Indoor Full Color Transparency LED Film Display Screen IP67 Waterproof Adhesive Flexible High
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P6 LED Transparent Screen High Brightness Glass Display Energy Saving LED See Through Screen For Shopping Mall Window Advertising Building Facade Media Display Indoor Outdoor Use
| Name: | Adhesive Transparent LED Display Film |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Pixel Style: | P6 |
IP67 Waterproof LED Mesh Screen For Street Window And Event Advertising High Visibility Display For Attracting Traffic
| Pixel Pitch: | 143mm |
|---|---|
| Led Bead: | Nationstar / Kinglight |
| Supplier Type: | Original Manufacturer, ODM, OEM |
P6 3000cd DC5V 90% Clarity Transparent LED Screen Indoor High-end Store Decoration
| Brightness: | 3000cd/m² |
|---|---|
| Led Device: | WE2121RGB-IC |
| Led Type: | SMD2121 |
IP67 143mm RGB LED Point Light Waterproof Outdoor Landscape Lamp For Disco And Rave Events
| Pixel Pitch: | 143mm |
|---|---|
| Lifetime: | 30,000 Hours |
| Display Function: | Video |
125mm IP67 Outdoor LED Mesh Display Waterproof High Strength Screen with Imported Long Lifespan Lamp Beads
| Pixel Pitch: | 125mm |
|---|---|
| Lifetime: | 30,000 Hours |
| Light Color: | RGB |
Outdoor Waterproof LED Mesh Screen 100mm IP67 with Imported LEDs High Quality Durable Display
| Pixel Pitch: | 100mm |
|---|---|
| Lifetime: | 30,000 Hours |
| Display Function: | Video |
