All Products
Lightweight LED Mesh Display with 20mm Pixel Pitch and Waterproof IP65 for Drone Flying LED Screen and Aerial Advertising
| Application: | Outdoor |
|---|---|
| Pixels: | 20mm |
| Brightness: | 15000-20000cd/㎡ |
High Brightness P6.25 Transparent LED Holographic Screen 5000cd Ultra Thin Easy Install Low Power High Impact For Glass Window Advertising
| Usage: | Indoor |
|---|---|
| Brightness: | 2500 Nits |
| Storage Temperature: | -20℃~60℃ |
P3.91 Pixel Pitch High Transparency Holographic LED Screen for Indoor Advertising Video Wall
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Display Thickness: | 3mm |
P2.5 High Transparency Window Advertising Holographic LED Screen Animation App/WiFi Control Intelligent Transparent Film
| Film Color: | Transparent |
|---|---|
| Self Adhesive: | Yes |
| Refreshrate: | 60Hz |
High Transparent Holographic LED Screen Display Glass Window Video Wall Indoor Use
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
P2.5 Holographic LED Screen Programmable WiFi Control for Store Window Display Glass Curtain Wall Retail Mall Elevator Screens Advertising Ultra Transparent High Brightness Flexible LED Display
| Installation Method: | Ceiling-mounted/Hanging |
|---|---|
| Weight Approx: | 2KG/sqm |
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
IndoorP3.91 Holographic Display Projection White Holographic Spliceable LED Screen
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
Easy Installation P3.91 High Brightness Holographic Invisible Transparent Led Screen 3000cd Outdoor Led Advertising Screen
| Warranty: | 1Years |
|---|---|
| Module Weight: | 3.5Kg/㎡ |
| Pixels: | 3.91mm |
P3.91 Ultra-Light LED Holographic Transparent Screen Flexible LED Film Display for Glass Window Retail Store Mall Advertising High Brightness Digital Signage
| Working Voltage: | 5V |
|---|---|
| Size: | 250mm*1000mm |
| Project: | Front&Rear |
Flexible Transparent Holographic 3D LED Film LED Display Glass Adhesive Super Slim Led Screen for Glass Window
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
