All Products
Cultural Tourism Night View LED Mesh Screen 50mm High Transparent IP67 Outdoor Building Large Screen
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Operatingtemperature: | -20°C To 60°C |
| Product: | P50 |
P30 LED Drone Screen Display Customized Transparent Thin Lightweight Mesh Screen IP68 Outdoor Advertising Exhibition Sports Events Night Shows
| Color Temperature: | Customizable |
|---|---|
| Life Span: | 100000hours |
| Connectivity: | Wireless Communication (Wi-Fi/4G) |
Full HD Transparent Hologram Screen Ultra Thin Lightweight Soft Screen Indoor Advertising Stage Show Commercial Use
| Features: | High-quality Holographic Image |
|---|---|
| Transmittance: | Up To 90% |
| Brightness: | 4500 Nits |
P25 LED Drone Flying Screen Transparent Rechargeable Film Display for High-Impact Concert & Festival Shows
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P3.91 Transparent Holographic LED Screen Advanced Tech Ultra-Thin Adhesive Panel for Shop Glass Window Displays
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
P15 P20 P25 Highly Transparent Flying LED Mesh LED Display Screen for Drone Show
| Name: | Drone LED Display |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |
Transparent LED Display Holographic Mesh Panel Indoor Transparent LED Display Bendable Mesh Panel
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
10mm Holographic Flying LED Screen With WiFi Control For Light Show And Brand Promotion
| Self Adhesive: | Yes |
|---|---|
| Brightness: | 9216 Cd/m² |
| Operatingtemperature: | -20°C To 60°C |
7.82mm HD Holographic Flying LED Screen WiFi Control For Brand Advertising And Light Show
| Self Adhesive: | Yes |
|---|---|
| Brightness: | 16384 Cd/m² |
| Operatingtemperature: | -20°C To 60°C |
2.5mm High Definition Holographic Flying LED Screen For Light Show Advertising By WiFi Control
| Colors: | RGB |
|---|---|
| Display Type: | LED |
| Life Span: | 100000hours |
