All Products
P7.82 Holographic Transparent High Transparency Rear Projection Screen Film for Advertising Glass Window Shows Different Sizes
| Features: | High-quality Holographic Image |
|---|---|
| Power Consumption: | Max 400W/sqm |
| Voltage: | 110-240V |
Flexible P25 Flag Banner Outdoor Ultra Transparent Drone Show Advertisement LED Magic Carpet MeshFlying LED Display Screen
| Brightness: | Adjustable, Up To 5000 Nits |
|---|---|
| Module Size: | 1000*1000mm, |
| Power Supply: | Rechargeable Lithium Batteries |
P20 Drone Show New Led Mesh Hologram Sky Film Screen Elevator Waterproof Advertising Display with Cloud-Based CMS
| Bit: | 16 Bit |
|---|---|
| Screenshape: | Flexible/Customizable |
| Resolution: | Customizable Per Model |
P2.5 Transparent Led Display Video Wall Hologram Holographic Screen 3D Hologram Flexible Big Size Panel
| Transparency: | 95% |
|---|---|
| Project: | Front&Rear |
| Interface: | 3m/5m/7m |
P6.25 LED Holographic Screen Customizable Size Supported Video Wall for Exhibition Shopping Mall
| Average Power: | 300W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 6.25mm |
Dynamic Sky Canvas P20 Programmable LED Drone Fleet for Large Scale Events
| Average Power: | 450W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | Ws2811 |
| Pixels: | 20mm |
LED drone screen,outdoor LED display,waterproof LED screen,3D light show display
| Screen Dimension: | Customized,Custom Made,5m X 3m, |
|---|---|
| Tube Chip Color: | Full Color |
| Usage: | Outdoor,Indoor,Semi-outdoor |
Different application P15 LED Drone Screen Display Customized Transparent Thin Lightweight Mesh Screen IP68 Outdoor Advertising Exhibition Sports Events Night Shows
| Color Temperature: | Customizable |
|---|---|
| Life Span: | 100000hours |
| Connectivity: | Wireless Communication (Wi-Fi/4G) |
Holographic LED Screen No Steel Frame Structure For Building appearance with high quality products
| Brightness: | 3000 Nits |
|---|---|
| Productname: | Holographic Screen |
| Finished: | Eyelets,Motorized, Fast Fold |
P20 Programmable LED Mesh Drones for Large-Scale Events and Sky Advertising
| Average Power: | 450W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | Ws2811 |
| Pixels: | 20mm |
