All Products
Versatile P6.25 LED Holographic Display Customizable Size Curved Installation Supported Exhibition & Showroom
| Average Power: | 300W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 6.25mm |
P15 Factory Direct Flying Screen Outdoor LED Film Screen for Drone Show Scenic Performances & Advertising Video Display Screen
| Screen Size: | Variable (customizable Per Drone Configuration) |
|---|---|
| Contrast Ratio: | 3000:1 |
| Screen Material: | Film |
China's Best Hologram P3.91 Holographic LED Display High Transparency Screen for Retail Education Subway Wayfinding Car Use
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
P2.5 10000CD High Brightness DC12V Flexible Holographic LED Display for Glass Curtain Wall
| Average Power: | 400W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD1515 |
| Pixels: | 2.5mm |
P20 Dynamic Sky Ads Drone Flying LED Screen Featuring the Programmable LED Mesh Technology
| Average Power: | 450W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | Ws2811 |
| Pixels: | 20mm |
P15 The Ultimate Lightweight Waterproof LED Mesh for Drone Advertising
| Average Power: | 600W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | Ws2811 |
| Pixels: | 15mm |
P25 IP67 High Brightness 2500cd LED Mesh Display for Drone Mounted Mall Ads
| Average Power: | 250W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | Ws2811 |
| Pixels: | 25mm |
P7.82 LED Display Flexible Panel 4000CD High Brightness Transparent Glass Curtain Wall
| Average Power: | 240W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 7.82mm |
P20 2500cd High Brightness LED Digital Poster Advertising Screen with IP45 Rating for Indoor/Semi-Outdoor Use
| Average Power: | 200W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 20mm |
P10 3500cd High Brightness LED Advertising Screen with IP45 Rating for Indoor Use
| Average Power: | 240W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 10mm |
