Wszystkie produkty
Wszechstronny wyświetlacz holograficzny LED P6.25, konfigurowalny rozmiar, obsługa instalacji zakrzywionej, wystawy i salony wystawowe
| Średnia moc: | 300 W/m² |
|---|---|
| Układ LED: | SMD2222 |
| Piksele: | 6,25 mm |
P15 Fabryczny ekran bezpośrednio latający Ekran filmowy LED zewnętrzny do dronów Pokaz sceniczny Występy i reklama Ekran wyświetlacz wideo
| Rozmiar ekranu: | Zmienna (możliwość dostosowania do konfiguracji drona) |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu: | 3000: 1 |
| Materiał ekranowy: | Film |
Najlepszy w Chinach Hologram P3.91 Holograficzny wyświetlacz LED Wysokiej przejrzystości Ekran do edukacji detalicznej Metro Wayfinding Używanie samochodu
| Piksele: | 3,91 mm |
|---|---|
| Typ projekcji: | Projekcja przednia i tylna |
| Transmitancja: | 95% |
P2.5 10000CD Wysoka Jasność DC12V Elastyczny Holograficzny Wyświetlacz LED do Szklanej Ściany Kurtynowej
| Średnia moc: | 400 W/m² |
|---|---|
| Układ LED: | SMD1515 |
| Piksele: | 2,5 mm |
P20 Dynamic Sky Ads Drone Flying LED Screen z programowalną technologią LED Mesh
| Średnia moc: | 450 W/m² |
|---|---|
| Układ LED: | WS2811 |
| Piksele: | 20mm |
P15 Najlepsza lekka, wodoodporna siatka LED do reklamy dronów
| Średnia moc: | 600 W/m² |
|---|---|
| Układ LED: | WS2811 |
| Piksele: | 15 mm |
P25 IP67 Wysokiej jasności 2500cd LED Mesh Display dla reklam w centrum handlowym
| Średnia moc: | 250 W/m² |
|---|---|
| Układ LED: | WS2811 |
| Piksele: | 25mm |
P7.82 Elastyczny panel LED o jasności 4000CD, przezroczysta szklana ściana kurtynowa
| Średnia moc: | 240 w/m² |
|---|---|
| Układ LED: | SMD2222 |
| Piksele: | 7,82 mm |
P20 2500cd Wysokiej Jasności Ekran Reklamowy LED Digital Poster z Klasą IP45 do Użytku Wewnętrznego/Pół-Zewnętrznego
| Średnia moc: | 200 W/m² |
|---|---|
| Układ LED: | SMD2222 |
| Piksele: | 20mm |
P10 3500cd Ekran reklamowy LED o wysokiej jasności o klasyfikacji IP45 do użytku w pomieszczeniach wewnętrznych
| Średnia moc: | 240 w/m² |
|---|---|
| Układ LED: | SMD2222 |
| Piksele: | 10 mm |
