Tüm ürünler
Çok Yönlü P6.25 LED Holografik Ekran Özelleştirilebilir Boyut Kavisli Kurulum Destekli Sergi ve Showroom
| Ortalama güç: | 300W/m² |
|---|---|
| Led çip: | SMD2222 |
| Piksel: | 6.25mm |
P15 Fabrika Doğrudan Uçan Ekran Drone Gösteri Scenic Performances & Reklam Video Ekranı için Dış LED Film Ekranı
| Ekran Boyutu: | Değişken (drone konfigürasyonuna göre özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Kontrast oranı: | 3000: 1 |
| Ekran malzemesi: | Film |
Çin'in En İyi Hologramı P3.91 Holografik LED Ekranı Perakende Eğitim için Yüksek Şeffaflık Ekranı Metro Yol Bulma Araç Kullanımı
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| Aktarma: | %95 |
P2.5 10000CD Yüksek Parlaklık DC12V Esnek Holografik LED Ekran, Cam Perde Duvar için
| Ortalama güç: | 400W/m² |
|---|---|
| Led çip: | SMD1515 |
| Piksel: | 2,5 mm |
P20 Dinamik Gökyüzü Reklamları Programlanabilir LED Mesh Teknolojisi ile Uçan LED Ekranı
| Ortalama güç: | 450W/m² |
|---|---|
| Led çip: | WS2811 |
| Piksel: | 20 mm |
P15 Drone Reklamcılığı için Üstün Hafif Su Geçirmez LED Ağ
| Ortalama güç: | 600W/m² |
|---|---|
| Led çip: | WS2811 |
| Piksel: | 15mm |
P25 IP67 Yüksek Parlaklık 2500cd LED Mesh Ekranı, Drone'a Monte Edilen Alışveriş Merkezi Reklamları için
| Ortalama güç: | 250W/m² |
|---|---|
| Led çip: | WS2811 |
| Piksel: | 25mm |
P7.82 LED Ekran Esnek Panel 4000CD Yüksek Parlaklık Şeffaf Cam Perde Duvar
| Ortalama güç: | 240w/m² |
|---|---|
| Led çip: | SMD2222 |
| Piksel: | 7,82 mm |
P20 2500cd Yüksek Parlaklıkta LED Dijital Poster Reklam Ekranı, İç/Yarı Dış Mekan Kullanımı için IP45 Derecesi
| Ortalama güç: | 200W/m² |
|---|---|
| Led çip: | SMD2222 |
| Piksel: | 20 mm |
P10 3500cd Yüksek Parlaklıklı LED Reklam Ekranı kapalı kullanım için IP45 derecelendirilmiş
| Ortalama güç: | 240w/m² |
|---|---|
| Led çip: | SMD2222 |
| Piksel: | 10 mm |
