Tüm ürünler
Kültürel Turizm Gece Görünümü LED Mesh Ekran 50mm Yüksek Şeffaf IP67 Dış Mekan Bina Büyük Ekran
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
| Ürün: | P50 |
P30 LED Drone Ekran Ekranı Özelleştirilmiş Şeffaf İnce Hafif File Ekran IP68 Dış Mekan Reklamcılık Sergi Spor Etkinlikleri Gece Şovları
| Renk Sıcaklığı: | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Ömür: | 100000Saat |
| Bağlantı: | Kablosuz iletişim (Wi-Fi/4G) |
Full HD Şeffaf Hologram Ekran Ultra İnce Hafif Yumuşak Ekran İç Mekan Reklamcılığı Sahne Şovu Ticari Kullanım
| Aktarma: | % 90'a kadar |
|---|---|
| Parlaklık: | 4500 nit |
| Çalışma Gerilimi: | 5V |
Yüksek etki konser ve festival gösterileri için P25 LED Drone Flying Screen Şeffaf Şarj edilebilir Film Ekranı
| Ambalaj bilgileri: | karikatürler veya ahşap |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
P3.91 Şeffaf Holografik LED Ekran Gelişmiş Teknoloji Ultra İnce Yapışkan Panel Mağaza Cam Pencere Ekranları İçin
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P15 P20 P25 Yüksek Şeffaflıklı Uçan LED Mesh LED Ekran Drone Gösterisi için
| İsim: | drone LED Ekran |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
Şeffaf LED Ekran Holografik Mesh Panel İç Mekan Şeffaf LED Ekran Bükülebilir Mesh Panel
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
Işık Gösterisi ve Marka Tanıtımı için WiFi Kontrollü 10mm Holografik Uçan LED Ekran
| Kendinden yapışkanlı: | Evet |
|---|---|
| Parlaklık: | 9216 cd/m² |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
Marka Reklamcılığı ve Işık Gösterisi için 7.82mm HD Holografik Uçan LED Ekran WiFi Kontrolü
| Kendinden yapışkanlı: | Evet |
|---|---|
| Parlaklık: | 16384 cd/m² |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
WiFi Kontrolü ile Işık Gösterisi Reklamcılığı için 2.5mm Yüksek Çözünürlüklü Holografik Uçan LED Ekran
| Renkler: | RGB |
|---|---|
| Ekran Tipi: | Nükleer Santral |
| Ömür: | 100000 saat |
