Tüm ürünler
P2.6 Yüksek parlaklık 1500 cd/m2 Su geçirmez IP45 LED ızgara ekranı iç mekan reklam ve bina için
| Öğe: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Modeli: | XH-P2.6 |
| LED lamba yuvası: | 2020SMD |
P3.9 Yüksek Parlaklık 5000cd Su geçirmez IP67 240W LED ızgara ekranı iç mekan reklamcılığı için
| Öğe: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| LED lamba yuvası: | 1921SMD |
| Piksel Yoğunluğu: | 32768 nokta/m² |
Miracle Bean P20 DC12V RGB Esnek LED UAV Ekranı IP65 Su geçirmez ve WiFi & APP Kontrolü
| Öğe: | Drone Ekranı |
|---|---|
| Modeli: | XH-MTLEDS12 P20 |
| Sertifika: | CE ROHS FCC |
Miracle Bean XH-MTLEDS12 P25 12V APP WiFi Kontrolü ve IP65 derecesi ile esnek su geçirmez RGB Drone LED Ekranı
| Öğe: | Drone Ekranı |
|---|---|
| Modeli: | XH-MTLEDS12 P20 |
| Sertifika: | CE ROHS FCC |
Esnek P10 SMD2222 12V LED Film Ekran, Cam Reklamcılık için IP67 Su Geçirmez Holografik Ekran
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 10.416X10.416mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 9216 nokta/㎡ |
Esnek P2.5 12V yapışkan LED Film Ekranı Cam Pencere Reklamı için Holografik LED Ekranı
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 1200X250mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 160000dots/㎡ |
Cam Pencere Reklamları İçin Özel P10 SMD2222 12V IP67 LED Film Ekran Holografik LED Ekran
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 10.416X10.416mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 9216 nokta/㎡ |
Esnek Şeffaf LED Mesh Screen125mm Dc12v IP67 Cam Perde Katı Duvar Reklam Kullanımı İçin Modüler
| Piksel Aralığı: | 125mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Ekran Fonksiyonu: | Video |
Çözünür Modüler LED Mesh Ekranı 50mm IP67 Çelik Yapı Cam Perde ve Dış Reklam için Rated
| Piksel Aralığı: | 50 mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Ekran Fonksiyonu: | Video |
P50 7000cd IP67 300W DMX512 RGB LED Mesh Ekran Dışarı DC 12V Dış Reklam
| Renk: | RGB |
|---|---|
| Modül Boyutu: | Özelleştirme |
| ağırlık: | 8 kg |
