Wszystkie produkty
P2.6 Wysoka jasność 1500 cd/m² Wodoodporna siatka LED IP45 do reklam wewnętrznych i budynków
| Przedmiot: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Model: | XH-P2.6 |
| Koraliki do lampy LED: | 2020SMD |
P3.9 Wysoka jasność 5000 cd wodoodporny IP67 240W LED Grille Screen do reklamy w pomieszczeniach
| Przedmiot: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Koraliki do lampy LED: | 1921SMD |
| Gęstość pikseli: | 32768 punktów/m² |
Miracle Bean P20 DC12V Elastyczny Ekran LED RGB do Dronów z Wodoodpornością IP65 oraz Sterowaniem przez WiFi i Aplikację do Użytku Zewnętrznego
| Przedmiot: | Ekran drona |
|---|---|
| Model: | XH-MTLEDS12 P20 |
| Certyfikat: | Ce rohs fcc |
Miracle Bean XH-MTLEDS12 P25 12V RGB Flexible Waterproof Drone LED Screen z oceną IP65 i APP WiFi Control
| Przedmiot: | Ekran drona |
|---|---|
| Model: | XH-MTLEDS12 P20 |
| Certyfikat: | Ce rohs fcc |
Elastyczny ekran P10 SMD2222 12V LED Film Display z wodoodpornym ekranem holograficznym IP67 do reklamy szklanej
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 10,416 x 10,416 mm |
| Gęstość pikseli: | 9216 punktów/㎡ |
Elastyczny P2.5 12V Klejany ekran LED Film Holograficzny ekran LED do reklamy okien szklanych
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Skok jednostki: | 1200 x 250 mm |
| Gęstość pikseli: | 160000dots/㎡ |
Niestandardowy P10 SMD2222 12V IP67 LED Film Display Holograficzny ekran LED do reklamy okien szklanych
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 10,416 x 10,416 mm |
| Gęstość pikseli: | 9216 punktów/㎡ |
Elastyczny przezroczysty ekran LED Mesh 125mm DC12V IP67 modułowy do szklanych ścian kurtynowych i reklamowych
| Rozstaw pikseli: | 125mm |
|---|---|
| Życie: | 30 000 godzin |
| Funkcja wyświetlacza: | Wideo |
Przezroczysty modułowy ekran LED Mesh 50mm z klasą IP67 do szklanych fasad i reklam zewnętrznych na konstrukcjach stalowych
| Rozstaw pikseli: | 50mm |
|---|---|
| Życie: | 30 000 godzin |
| Funkcja wyświetlacza: | Wideo |
P50 7000cd IP67 300W DMX512 RGB LED Mesh Screen Outdoor DC 12V Reklama zewnętrzna
| Kolor: | RGB |
|---|---|
| Rozmiar modułu: | Personalizacja |
| waga: | 8kg |
