Wszystkie produkty
Holograficzny ekran LED P20 z zasilaczem DC12V do wyświetlaczy ściennych ze szkła ulicznego
| Rozmiar: | 1500*250 mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP45 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
Holograficzny ekran LED P10 DC12V do prezentacji produktów ze szklanych ścian ulicznych i reklamy zewnętrznej oferujących każdą pogodę
| Rozmiar: | 1200*250mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP45 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
P2.5 Ekran LED Holograficzny do Reklam na Okna o Wysokiej Przezroczystości z Animacją, Sterowanie przez Aplikację/WiFi, Inteligentna Folia Transparentna
| Skok jednostki: | 2,5 x 2,5 mm |
|---|---|
| Konserwacja: | Łatwe do czyszczenia |
| Typ wyświetlacza: | Prowadzony |
P3.91 Elastyczny ekran filmowy LED o rozdzielczości pikseli z ochroną IP45 i samoprzylepnym holograficznym wyświetlaczem LED do reklamy okien szklanych
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Skok jednostki: | 3,91 x 3,91 mm |
| Gęstość pikseli: | 65536 punktów/㎡ |
P20 Przejrzysty Holograficzny Ekran Reklamowy 3D Film Szkło Klej Smart Led Ekran Wewnętrzny
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P20 |
| Kolor: | RGB |
Wnętrze P10 RGB pełnobarwny ekran holograficzny LED Przejrzysty do reklamy Wystawy na dużą skalę
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P10 |
| Kolor: | RGB |
Łatwa instalacja Wyświetlacz LED P6.25 Holograficzny ekran LED do projektów reklamy wewnętrznej
| Rozmiar: | 1200*250mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP45 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
P7.82 Holograficzny ekran LED Przezroczysty, elastyczny ekran LED o wysokiej jasności do centrum handlowego ze szklanym oknem
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P7.82 |
| Kolor: | RGB |
Wytrzymały holograficzny ekran LED P3.91 DC12v 1000 * 250 mm do projektów reklamowych na dużą skalę
| Rozmiar: | 1200*250mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP45 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
P3.91mm Pixel Pitch 5000cd Wysoka jasność 85% Przejrzystość Ekran holograficzny LED do okien sklepowych
| Średnia moc: | 300 W/m² |
|---|---|
| Chip diodowy: | SMD2222 |
| Piksele: | 3,91 mm |
