Wszystkie produkty
Holograficzny latający ekran LED o przekątnej 7,82 mm HD Sterowanie WiFi do reklamy marki i pokazów świetlnych
| Samoprzylepny: | Tak |
|---|---|
| Jasność: | 16384 cd/m² |
| Temperatura robocza: | -20°C do 60°C |
Holograficzny latający ekran LED o wysokiej rozdzielczości 2,5 mm do reklam świetlnych za pomocą sterowania Wi-Fi
| Zabarwienie: | RGB |
|---|---|
| Typ wyświetlacza: | PROWADZONY |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
Najlepszy w Chinach Hologram P3.91 Holograficzny wyświetlacz LED Wysokiej przejrzystości Ekran do edukacji detalicznej Metro Wayfinding Używanie samochodu
| Typ instalacji: | Naścienny lub wolnostojący |
|---|---|
| Życie: | 10000 godzin |
| Pobór mocy: | 300 W |
P6.25 5000cd Ultra-Thin Easy Install Low Power High Impact Transparent LED Holographic Screen for Glass Windows (Przejrzysty ekran holograficzny LED dla szybnych okien)
| Średnia moc: | 300 W/m² |
|---|---|
| CHIP LED: | SMD2222 |
| Piksele: | 6,25 mm |
Wyświetlacz holograficzny LED P3.9 o wysokiej jasności, dwustronny, 3000cd, lekki, łatwy w montażu do zastosowań detalicznych
| Średnia moc: | 300 W/m² |
|---|---|
| CHIP LED: | SMD2222 |
| Piksele: | 6,25 mm |
Łatwa instalacja P3.91 Holograficzny przezroczysty ekran LED o wysokiej jasności, niewidoczny, 3000cd zewnętrzny ekran reklamowy LED
| Życie: | 100 000 godzin |
|---|---|
| Piksele: | 3,91 mm |
| Waga modułu: | 3,5 kg/㎡ |
3000cd P2.5 Wewnętrzny Niewidzialny Cyfrowy Holograficzny Przejrzysty Led Reklamowy Ekran Szklane Okno Centrum handlowe
| Technologia: | projekcja holograficzna |
|---|---|
| Czas życia: | 100000 godz |
| Materiał szafki: | Odlew aluminiowy |
P7.82 Holograficzna przezroczysta wysokiej przejrzystości ekran projekcyjny do reklamy
| Zużycie energii: | MAX 400 W/SQM |
|---|---|
| Woltaż: | 110-240 V |
| napięcie robocze: | DC12V |
P2.5 Przezroczysty wyświetlacz LED, ściana wideo, hologram, ekran holograficzny, hologram 3D, elastyczny panel o dużych rozmiarach
| Przezroczystość: | 95% |
|---|---|
| projekt: | Przód i tył |
| Interfejs: | 3m/5m/7m |
Ekran holograficzny LED P6.25, konfigurowalny rozmiar, obsługa ściany wideo do wystaw i centrów handlowych
| Średnia moc: | 300 W/m² |
|---|---|
| Układ LED: | SMD2222 |
| Piksele: | 6,25 mm |
