همه محصولات
کنترل وای فای صفحه نمایش LED پرنده هولوگرافیک HD 7.82 میلی متری برای تبلیغات برند و نمایش نور
| خود چسب: | بله |
|---|---|
| روشنایی: | 16384 سی دی در متر مربع |
| دمای عملیاتی: | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
صفحه نمایش LED پرنده هولوگرافیک 2.5 میلی متری با وضوح بالا برای تبلیغات نمایش نور با کنترل WiFi
| رنگ ها: | RGB |
|---|---|
| نوع نمایشگر: | LED |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
بهترین هولوگرام P3.91 هولوگرافیک چین صفحه نمایش LED شفافیت بالا برای آموزش خرده فروشی زیرزمینی استفاده از ماشین
| نوع نصب: | دیواری یا ایستاده |
|---|---|
| طول عمر: | 10000 ساعت |
| مصرف برق: | 300 وات |
صفحه نمایش هولوگرافیک LED شفاف فوق نازک P6.25 5000cd با نصب آسان و مصرف کم انرژی برای پنجرههای شیشهای
| توان متوسط: | 300W/m² |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2222 |
| پیکسل ها: | 6.25 میلی متر |
نمایشگر هولوگرافیک LED با روشنایی بالا P3.9 دو طرفه 3000cd سبک برای نصب آسان برای خرده فروشی
| توان متوسط: | 300W/m² |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2222 |
| پیکسل ها: | 6.25 میلی متر |
نصب آسان P3.91 روشنایی بالا Holographic نامرئی شفاف صفحه نمایش LED 3000cd صفحه نمایش تبلیغاتی LED در فضای باز
| طول عمر: | 100000 ساعت |
|---|---|
| پیکسل ها: | 3.91 میلی متر |
| وزن ماژول: | 3.5 کیلوگرم/㎡ |
3000cd P2.5 صفحه نمایش تبلیغاتی هولوگرافیک نامرئی داخلی LED شیشه ای پنجره مرکز خرید
| تکنولوژی: | طرح ریزی هولوگرافیک |
|---|---|
| زمان زندگی: | 100000 ساعت |
| جنس کابینت: | آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
فیلم پرده نمایشگر هولوگرافیک شفاف با شفافیت بالا برای نمایش پنجرههای شیشهای تبلیغاتی در اندازههای مختلف P7.82
| مصرف برق: | حداکثر 400w/sqm |
|---|---|
| ولتاژ: | 110-240 ولت |
| ولتاژ کاری: | DC12V |
صفحه نمایش ال ای دی شفاف P2.5 دیوار ویدئویی هولوگرام صفحه نمایش هولوگرافی سه بعدی هولوگرام پانل بزرگ انعطاف پذیر
| شفافیت: | 95% |
|---|---|
| پروژه: | جلو و عقب |
| رابط: | 3 متر / 5 متر / 7 متر |
صفحه نمایش هولوگرافیک LED P6.25 اندازه قابل تنظیم پشتیبانی شده دیوار ویدئویی برای نمایشگاه و مرکز خرید
| قدرت متوسط: | 300W/m² |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2222 |
| پیکسل ها: | 6.25 میلی متر |
